Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Mercedes AMG GT - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Mercedes AMG GT: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Mercedes AMG GT

Mercedes-AMG GT4

Mercedes-AMG GT4 - tak wygląda konkurent Porsche Panamery (2)

Niemcy przywiozą do Genewy koncepcyjne auto dające przedsmak tego jak będzie wyglądał nowy, wyjątkowo interesujący model. 

Mercedes-AMG GT Roadster - z przytupem przed Paryżem

Mercedes-AMG GT Roadster - z przytupem przed Paryżem (23)

Producent ze Stuttgartu pokazał swój najnowszy model, który dumnie będzie prezentował na targach Paryż Motor Show. Oto Mercedes-AMG GT Roadster, czyli sprawdzony samochód w nowej odsłonie.

Mercedes-AMG GT R - bestia z

Mercedes-AMG GT R - bestia z "Zielonego Piekła" (20)

Przez zielony lakier i moc silnika można by go porównać z komiksowym Hulkiem, jednak osiągi i to co potrafi sprawiają, że bliżej mu do Supermena. Mercedes-AMG odsłonił kurtynę i oto przed Wami GT R. Zobacz, czym wyróżnia się Mercedes-AMG GT R.

Mansory Mercedes-AMG GT S — prawie jak GT3

Mansory Mercedes-AMG GT S — prawie jak GT3 (5)

Kontrowersyjna firma tuningowa Mansory wzięła na warsztat topową wersję Mercedesa-AMG GT. Specjaliści od ulepszania ekskluzywnych samochodów zmienili wygląd karoserii i parametry techniczne samochodu. Teraz może i wygląda dziwacznie, ale jest bardzo szybki.

Brabus tuninguje Mercedesa-AMG GT S - Targi Frankfurt 2015

Brabus tuninguje Mercedesa-AMG GT S - Targi Frankfurt 2015 (14)

Dziś niemieckie uderzenie i atak na super sportową konkurencję. Oto Brabus Mercedes-AMG GT S. Czerń jest jeszcze bardziej mroczniejsza.

Mercedes AMG GT S

Test Mercedesa AMG GT S: Do trzech razy sztuka (10)

Mniejszy, słabszy i lżejszy od SLS-a, ale za to bardziej precyzyjny. Mercedes AMG GT S to już nie ryczący muscle car, ale prawdziwy "rasowiec" do zabaw na torze. No, może ryczy równie głośno...

Mercedes-AMG GT S safety carem w wyścigach DTM

Mercedes-AMG GT S safety carem w wyścigach DTM (11)

Kolejny Mercedes stanie na straży porządku podczas wyścigów serii DTM. Mercedes-AMG GT S będzie pracował jako safety car w najważniejszej serii wyścigów w Niemczech. 

Mercedes-AMG GT  Black Series przyłapany

Mercedes-AMG GT Black Series przyłapany (5)

Choć czerwone samochody są powszechnie uważane za najszybsze, to w Affalterbach mają inne zdanie. Mercedes-AMG GT Black Series ma być dowodem, że czarne jest jednak szybsze. 

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: Mercedes – AMG GT3

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: Mercedes – AMG GT3 (4)

Premiera goni premierę. To chyba najkrótszy opis tego, co nas czeka w Genewie. Następny mocny akcent do tej gonitwy premier właśnie dotarł z Niemiec. Prezentujemy wam torowego Mercedesa-AMG GT3.

STRONA 1 z 2