Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Mercedes AMG GT - Wiadomości

Informacje o samochodach Mercedes AMG GT: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach Mercedes AMG GT, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów Mercedes AMG GT. Aktualne ceny oferowanych na rynku wersji. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące modelu Mercedes AMG GT

Mercedes-AMG GT4 Wydarzenia 2 marca 2017, 19:56

Mercedes-AMG GT4 - tak wygląda konkurent Porsche Panamery

Niemcy przywiozą do Genewy koncepcyjne auto dające przedsmak tego jak będzie wyglądał nowy, wyjątkowo interesujący model. 

Mercedes AMG GT4 Wydarzenia 21 lutego 2017, 23:47

Mercedes-AMG GT4 sedan – konkurent Panamery

Wszystko wskazuje na to, że Mercedes zamierza zgłosić akces do segmentu, w którym dominuje Porsche Panamera. Już w Genewie zobaczymy koncept, który zapowiada zupełnie nowy model GT4.

Mercedes AMG GT R Wydarzenia 1 grudnia 2016, 13:46

Mercedes AMG GT – kolejne wersje w drodze

Paleta wersji Mercedesa AMG GT cały czas się powiększa. Pod koniec przyszłego roku zadebiutuje model GT C Coupe, a niedługo potem dołączy do niego GT R Roadster. 

Mercedes-AMG GT Roadster - z przytupem przed Paryżem Wydarzenia 15 września 2016, 18:26

Mercedes-AMG GT Roadster - z przytupem przed Paryżem

Producent ze Stuttgartu pokazał swój najnowszy model, który dumnie będzie prezentował na targach Paryż Motor Show. Oto Mercedes-AMG GT Roadster, czyli sprawdzony samochód w nowej odsłonie.

Mercedes-AMG GT R - bestia z Wydarzenia 27 czerwca 2016, 11:05

Mercedes-AMG GT R - bestia z "Zielonego Piekła"

Przez zielony lakier i moc silnika można by go porównać z komiksowym Hulkiem, jednak osiągi i to co potrafi sprawiają, że bliżej mu do Supermena. Mercedes-AMG odsłonił kurtynę i oto przed Wami GT R. Zobacz, czym wyróżnia się Mercedes-AMG GT R.

Mercedes AMG GT R - kolejny teaser Wydarzenia 15 czerwca 2016, 15:11

Mercedes AMG GT R - kolejny teaser

Już pod koniec tego miesiąca odbędzie się impreza w Goodwood, gdzie Mercedes zaprezentuje najmocniejsza odmianę modelu AMG GT z literką "R".

Mansory Mercedes-AMG GT S — prawie jak GT3 Wydarzenia 13 czerwca 2016, 21:12

Mansory Mercedes-AMG GT S — prawie jak GT3

Kontrowersyjna firma tuningowa Mansory wzięła na warsztat topową wersję Mercedesa-AMG GT. Specjaliści od ulepszania ekskluzywnych samochodów zmienili wygląd karoserii i parametry techniczne samochodu. Teraz może i wygląda dziwacznie, ale jest bardzo szybki.

Brabus tuninguje Mercedesa-AMG GT S - Targi Frankfurt 2015 Wydarzenia 13 września 2015, 13:34

Brabus tuninguje Mercedesa-AMG GT S - Targi Frankfurt 2015

Dziś niemieckie uderzenie i atak na super sportową konkurencję. Oto Brabus Mercedes-AMG GT S. Czerń jest jeszcze bardziej mroczniejsza.

Mercedes-AMG GT S safety carem w wyścigach DTM Wydarzenia 30 maja 2015, 15:00

Mercedes-AMG GT S safety carem w wyścigach DTM

Kolejny Mercedes stanie na straży porządku podczas wyścigów serii DTM. Mercedes-AMG GT S będzie pracował jako safety car w najważniejszej serii wyścigów w Niemczech. 

Mercedes AMG GT S Wydarzenia 7 kwietnia 2015, 09:00

Pierwsi w Polsce testujemy nowego Mercedesa AMG GT!

Jako pierwsza redakcja w Polsce mieliśmy okazję przetestować nowego Mercedesa AMG GT w wersji S. Nie mogliśmy nim jeździć nigdzie indziej jak na torze.

STRONA 1 z 2