[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Mercedes Klasa CLS

Mercedes Klasy CLS zadebiutował w 2004 roku, tworząc całkowicie nowy segment sportowych limuzyn o wyglądzie coupe. Ten model przerobiony przez firmę Brabus ustanowił w 2006 roku lądowy rekord prędkości limuzyn, osiągając 365.7 km/h. W 2011 roku zaprezentowano drugą generację Mercedesa CLS, a rok później do odmiany sedan dołączyło kombi, czyli Shoting Brake. Konkurenci to BMW 6 Gran Coupe oraz Audi A7.

Testy samochodów Mercedes Klasa CLS

6 bestii z AMG na torze Testy porównawcze 22 maja 2013, 14:13

6 bestii z AMG na torze

Kawałek toru i sześć Mercedesów AMG, każdy z innym silnikiem. Oto jedna z najmocniejszych i najlepiej wyszkolonych armii świata.

Mercedes CLS 63 AMG kontra Ducati Diavel Testy porównawcze 26 września 2011, 08:54

Mercedes CLS 63 AMG kontra Ducati Diavel

Pod względem konstrukcji różnią się wszystkim, ale cel mają wspólny - maksimum doznań na maksimum poziomie. Oto superspotkanie Mercedesa CLS 63 AMG z Ducati Diavelem.

Mercedes CLS Pierwsza jazda 17 maja 2008, 11:08

Mercedes CLS - Wypełnij kupon

Jest po prostu inny. Inny, bo zaskakujący. Inny, bo niezwykle odważny. CLS to Mercedes, jakiego nie znacie.

REKLAMA

Wiadomości dotyczące modelu Mercedes Klasa CLS

Mercedes CLS Wydarzenia 28 listopada 2016, 22:42

Mercedes CLS – następny w kolejce

W tym roku doczekaliśmy się nowej generacji Mercedesa Klasy E. Następnym samochodem, który przejdzie szereg modyfikacji będzie czterodrzwiowe coupe, czyli CLS. Auto powinno pojawić się na rynku w ciągu dwóch lat.

Mercedes CLS Shooting Brake Wydarzenia 7 lipca 2015, 13:39

Mercedes-Benz CLS Shooting Brake bez następcy?

Jedno z najurodziwszych kombi jakie kiedykolwiek powstało ma nie doczekać się następny. Mercedes-Benz CLS Shooting Brake nie cieszy się wystarczającym zainteresowaniem. 

Mercedes CLS Shooting Brake Wydarzenia 22 maja 2015, 11:10

Top 5: Najmocniejsze kombi z dieslem na polskim rynku

Polacy uwielbiają auta kombi z silnikami wysokoprężnymi. Od lat największym powodzeniem cieszą się samochody właśnie z tego segmentu. Oto Top 5 najmocniejszych kombi w diesle w Polsce.

REKLAMA