[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Mercedes Klasa CLS - Testy

Testy redakcji auto motor i sport: testy długodystansowe, testy pojedyncze i porównawcze, relacje z pierwszych jazd oraz testy samochodów używanych Mercedes Klasa CLS. Opinie ekspertów, wady i zalety samochodów Mercedes Klasa CLS. Testowane samochody podlegają pomiarom spalania, przyspieszenia, mierzona jest także elastyczność silnika oraz długość drogi hamowania. W każdym modelu testowanym przez redakcję oceniane są komfort i bezpieczeństwo jazdy, właściwości jezdne oraz napęd.

Testy samochodów Mercedes Klasa CLS

6 bestii z AMG na torze Testy porównawcze 22 maja 2013, 14:13

6 bestii z AMG na torze

Kawałek toru i sześć Mercedesów AMG, każdy z innym silnikiem. Oto jedna z najmocniejszych i najlepiej wyszkolonych armii świata.

Mercedes CLS 63 AMG kontra Ducati Diavel Testy porównawcze 26 września 2011, 08:54

Mercedes CLS 63 AMG kontra Ducati Diavel

Pod względem konstrukcji różnią się wszystkim, ale cel mają wspólny - maksimum doznań na maksimum poziomie. Oto superspotkanie Mercedesa CLS 63 AMG z Ducati Diavelem.

Mercedes CLS Pierwsza jazda 17 maja 2008, 11:08

Mercedes CLS - Wypełnij kupon

Jest po prostu inny. Inny, bo zaskakujący. Inny, bo niezwykle odważny. CLS to Mercedes, jakiego nie znacie.

Mercedes CLS 500, Jaguar XJR i Maserati Quattroporte Sport GT Testy porównawcze 10 stycznia 2008, 12:22

Pragnienie luksusu - Mercedes, Jaguar i Maserati

Dynamiczne, ale nie narowiste - ekskluzywne sedany Jaguar XJR, Maserati Quattroporte i Mercedes CLS 500 łączą elegancję z zamiłowaniem do szybkiej jazdy.

REKLAMA
REKLAMA