[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Mercedes Klasa GLA

Mercedes Klasy GLA to crossover zbudowany na bazie Klasy A. Zaprezentowano go we wrześniu 2013 roku na targach we Frankfurcie. W styczniu 2014 roku podczas targów motoryzacyjnych w Detroit zaprezentowano Mercedesa GLA 45 AMG z silnikiem o mocy 360 KM.

Opinia eksperta

<p>Mercedes w danych technicznych podaje, że prześwit GLA wynosi 13,4 cm – to wartość gorsza niż w większości osobówek, a w SUV-ie nie do przyjęcia. Jest to informacja o odległości najniżej zawieszonego elementu auta od podłoża, ale przy maksymalnym załadowaniu. Zwykle natomiast prześwit mierzy się w samochodzie bez ładunku. Pustego Mercedesa GLA w najniższym punkcie dzieli od podłoża około 17 cm.</p>

Mercedes w danych technicznych podaje, że prześwit GLA wynosi 13,4 cm – to wartość gorsza niż w większości osobówek, a w SUV-ie nie do przyjęcia. Jest to informacja o odległości najniżej zawieszonego elementu auta od podłoża, ale przy maksymalnym załadowaniu. Zwykle natomiast prześwit mierzy się w samochodzie bez ładunku. Pustego Mercedesa GLA w najniższym punkcie dzieli od podłoża około 17 cm.


redaktor "auto motor i sport"

Testy samochodów Mercedes Klasa GLA

SUV-y kontra terenówki Testy porównawcze 19 września 2014, 14:44

SUV-y kontra terenówki: Ostro pod górę

Sprawdzamy, czy współczesne SUV-y poradzą sobie w terenie, tak samo dobrze, jak pełnoprawne terenówki. Do walki stają Audi Q5, BMW X5, Dacia Duster, Jeep Wrangler, Mercedes G i GLA, Range Rover, Skoda Yeti i VW T5 Rockton.

Mercedes GLA - test Test 12 czerwca 2014, 10:41

Mercedes GLA: Nowa gwiazda - test

Najkrótsza definicja – Klasa A w najmodniejszym wcieleniu, czyli w skórze SUV-a. Design Mercedesa GLA ma naprawdę sporo charakteru. W teście potencjalnie najpopularniejsza wersja z napędem na cztery koła: 200 CDI.

REKLAMA

Wiadomości dotyczące modelu Mercedes Klasa GLA

Mercedes GLA Wydarzenia 10 marca 2020, 11:11

Mercedes GLA w Polsce. Znamy ceny

Nowy Mercedes GLA to druga generacja tego popularnego SUV-a. Model wchodzi właśnie do sprzedaży w Polsce, a my znamy już cennik.

Mercedes-AMG GLA 45 S Wydarzenia 26 lutego 2020, 10:40

Mercedes-AMG GLA 45. Hot-hatch na sterydach

Mercedes-AMG prezentuje na kilka dni przed Genewą topową odmianę kompaktowego SUV-a GLA. Oto Mercedes-AMG GLA 45.

Mercedes GLA Wydarzenia 11 grudnia 2019, 14:15

Mercedes GLA. Premiera drugiej generacji SUV-a

Nowy Mercedes GLA zadebiutował w swojej drugiej generacji. Równolegle z kompaktowym SUV-em pokazana została wzmocniona wersja Mercedes-AMG GLA 35.

REKLAMA