Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Mercedes Klasa GLC

Mercedes GLC to bezpośredni następca GLK. Po zmianie nomenklatury w Mercedesie, każdy crossover lub SUV będzie oznaczony symbolem "GL" z dodatkiem oznaczającym model, na którym jest oparty. GLC - to crossover oparty na klasie C. Wraz ze zmianą nazwy przyszła też nowa stylistyka, wnętrze oraz silniki. Mercedesowi GLK zarzucano zbyt kwadratowy wygląd, niepasujący do niemieckiej marki. Nowy model jest zdecydowanie bardziej obły i nawiązuje do swoich braci. GLC jest dostępny w czterech wersjach silnikowych: GLC 220 d (170 KM), GLC 250 d (204 KM), GLC 250 (211 KM) oraz GLC 350 e (211+116 KM). Dwie pierwsze to wersje wysokoprężne, trzecia to silnik benzynowy, a ostatnia to hybryda typu plug-in.

Wiadomości dotyczące modelu Mercedes Klasa GLC

Czy powstanie Mercedes GLC Cabriolet? Wydarzenia 27 marca 2016, 15:18

Czy powstanie Mercedes GLC Cabriolet?

Koncern ze Stuttgartu z lekkim opóźnieniem zameldował się w segmencie SUV-ów o nadwoziu coupe. Teraz władze firmy zastanawiają się nad modelem GLC ze składanym dachem.

Mercedes GLC Coupe 2016 Wydarzenia 23 marca 2016, 12:27

Mercedes GLC Coupe oficjalnie

Mercedes oficjalnie zaprezentował crossovera GLC o sportowej linii coupe. GLC Coupe debiutuje na razie z trzema jednostkami napędowymi. Czy znajdą się chętni na ten samochód?

Mercedes GLC F-Cell w przyszłym roku Wydarzenia 19 stycznia 2016, 09:36

Mercedes GLC F-Cell w przyszłym roku

Mercedes przymierza się do wprowadzenia wodorowego napędu do nowego SUV-a GLC. Plany są bardzo poważne, bo producent ze Stuttgartu planuje wprowadzić model GLC F-Cell już w przyszłym roku.