Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Mercedes Klasa GLC - Wiadomości

Informacje o samochodach Mercedes Klasa GLC: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach Mercedes Klasa GLC, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów Mercedes Klasa GLC. Aktualne ceny oferowanych na rynku wersji. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące modelu Mercedes Klasa GLC

Czy powstanie Mercedes GLC Cabriolet? Wydarzenia 27 marca 2016, 15:18

Czy powstanie Mercedes GLC Cabriolet?

Koncern ze Stuttgartu z lekkim opóźnieniem zameldował się w segmencie SUV-ów o nadwoziu coupe. Teraz władze firmy zastanawiają się nad modelem GLC ze składanym dachem.

Mercedes GLC Coupe 2016 Wydarzenia 23 marca 2016, 12:27

Mercedes GLC Coupe oficjalnie

Mercedes oficjalnie zaprezentował crossovera GLC o sportowej linii coupe. GLC Coupe debiutuje na razie z trzema jednostkami napędowymi. Czy znajdą się chętni na ten samochód?

Mercedes GLC F-Cell w przyszłym roku Wydarzenia 19 stycznia 2016, 09:36

Mercedes GLC F-Cell w przyszłym roku

Mercedes przymierza się do wprowadzenia wodorowego napędu do nowego SUV-a GLC. Plany są bardzo poważne, bo producent ze Stuttgartu planuje wprowadzić model GLC F-Cell już w przyszłym roku.

Mercedes pokazał zdjęcie GLC Coupe Wydarzenia 29 grudnia 2015, 07:39

Mercedes pokazał zdjęcie GLC Coupe

Niemiecki producent z okazji świąt postanowił zdradzić kadr zapowiadający nowy model GLC Coupe, który będzie rywalem dla BMW X4.