[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Mercedes Klasa GLE

Mercedes Klasy GLE został wypuszczony na rynek w jednym tylko celu: odebrać klientów BMW X6. Nie ma ku temu żadnych wątpliwości, co potwierdza łudząco podobna do bawarskiego konkurenta sylwetka Mercedesa. Nie ma również wątpliwości co do tego, że inspiracją dla tyłu tego SUV-a były dwa sportowe auta tego producenta: AMG GT oraz klasa S-coupe. GLE pojawi się w salonach prawdopodobnie pod koniec 2015 roku.

Testy samochodów Mercedes Klasa GLE

Mercedes  GLE Pierwsza jazda 24 kwietnia 2020, 14:00

Mercedes GLE Coupé - Waga superciężka

SUV, ale taki trochę inny – Mercedes stworzył GLE Coupé nie tylko zmieniając tylną część nadwozia, ale też skracając rozstaw osi. Jak jeździ nowy model, sprawdziliśmy na przykładzie wersji hybrydowej.

REKLAMA

Wiadomości dotyczące modelu Mercedes Klasa GLE

Mercedes-AMG GLE 63 S Coupe Wydarzenia 6 kwietnia 2020, 12:47

Mercedes podał ceny hybrydowych GLE i GLS

Do sprzedaży w Polsce wchodzą Mercedesy-AMG GLE i GLS z serii 63 oraz hybrydowy GLE 350 de Coupe. Znamy ceny hybrydowych SUV-ów.

Mercedes-AMG GLE 63 S Coupe Wydarzenia 21 lutego 2020, 10:33

Mercedes-AMG GLE 63 Coupe. Zapas mocy

Na salonie samochodowym w Genewie zadebiutuje rasowa odmiana SUV-a coupe Mercedesa. Będzie to Mercedes-AMG GLE 63 4Matic+ Coupe.

Mercedes GLE Coupe Wydarzenia 13 grudnia 2019, 11:59

Mercedes GLE Coupe w salonach. Znamy ceny

Nowa generacja Mercedesa GLE Coupe wchodzi do sprzedaży w Polsce. Importer podał ceny tego eleganckiego SUV-a.

REKLAMA