Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Mercedes Klasa GLE - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Mercedes Klasa GLE: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Mercedes Klasa GLE

Mercedes GLE Coupe - wnętrze z krokodylej skóry

Mercedes GLE Coupe - wnętrze z krokodylej skóry (5)

Rosyjska firma tuningowa Top Car przygotowała bardzo specyficzne wykończenie wnętrza Mercedesa GLE Coupe. Zobacz , jak prezentuje się krokodyla skóra w jednym z topowych Mercedesów.

Mercedes-AMG GLE S Coupe policja

Nowa zabawka australijskiej policji (3)

Władze australijskiej policji kupiły nowy radiowóz do służby. Jest nim prawie 600-konny Mercedes-AMG GLE S Coupe. Nazwano go "Guardian".

Mercedes GLE 450 AMG

Mercedes GLE 450 AMG: Bez V-ósemki (9)

Mercedes wypuszcza na rynek sportową wersję SUV-a GLE. Mimo że w nazwie znajdziemy magiczne litery "AMG", to pod maską nie pracuje bulgoczące V8, a turbodoładowane V6.

Mercedes-Benz GLE: Nowa nomenklatura, nowy styl

Mercedes-Benz GLE: Nowa nomenklatura, nowy styl (10)

Trzeba pożegnać się z ML-em. Przyszedł czas na nową nazwę i świeższą stylistykę. Mercedes-Benz GLE to stary znajomy w nowej odsłonie. 

Cztery premiery Mercedesa w Detroit

Cztery premiery Mercedesa w Detroit (13)

Na targach motoryzacyjnych w Detroit Mercedes pokazał kilka nowości. Są to zarówno kompletnie nowe modele, nowe wersje dostępnych już aut, czy też wizjonerskie concept cary. 

Mercedes GLE Coupe

Nowy Mercedes GLE Coupe: X6 z gwiazdą? (16)

Do mniejszego GLA dołącza większy brat. Mercedes GLE Coupe to połączenie SUV-a i coupe - ostatnio połączenie bardzo modne. GLE to też pierwszy "Merc" dostępny jako AMG Sport.