Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Mercedes Klasa GLE - Wiadomości

Informacje o samochodach Mercedes Klasa GLE: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach Mercedes Klasa GLE, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów Mercedes Klasa GLE. Aktualne ceny oferowanych na rynku wersji. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące modelu Mercedes Klasa GLE

Mercedes GLE Coupe - wnętrze z krokodylej skóry Wydarzenia 2 czerwca 2016, 12:05

Mercedes GLE Coupe - wnętrze z krokodylej skóry

Rosyjska firma tuningowa Top Car przygotowała bardzo specyficzne wykończenie wnętrza Mercedesa GLE Coupe. Zobacz , jak prezentuje się krokodyla skóra w jednym z topowych Mercedesów.

Mercedes-AMG GLE S Coupe policja Wydarzenia 16 marca 2016, 13:56

Nowa zabawka australijskiej policji

Władze australijskiej policji kupiły nowy radiowóz do służby. Jest nim prawie 600-konny Mercedes-AMG GLE S Coupe. Nazwano go "Guardian".

Mercedes GLE 450 AMG Wydarzenia 16 października 2015, 12:11

Mercedes GLE 450 AMG: Bez V-ósemki

Mercedes wypuszcza na rynek sportową wersję SUV-a GLE. Mimo że w nazwie znajdziemy magiczne litery "AMG", to pod maską nie pracuje bulgoczące V8, a turbodoładowane V6.

Mercedes-Benz GLE: Nowa nomenklatura, nowy styl Wydarzenia 26 marca 2015, 12:41

Mercedes-Benz GLE: Nowa nomenklatura, nowy styl

Trzeba pożegnać się z ML-em. Przyszedł czas na nową nazwę i świeższą stylistykę. Mercedes-Benz GLE to stary znajomy w nowej odsłonie. 

Mercedes GLE Coupe Wydarzenia 9 marca 2015, 14:45

Znamy polskie ceny Mercedesa GLE

Ceny Mercedesa GLE na pewno nie będą niskie, a wyjściową cenę bez problemu zapewne uda się podwoić korzystając z niemal nieskończonej listy wyposażenia dodatkowego.

Cztery premiery Mercedesa w Detroit Wydarzenia 14 stycznia 2015, 09:50

Cztery premiery Mercedesa w Detroit

Na targach motoryzacyjnych w Detroit Mercedes pokazał kilka nowości. Są to zarówno kompletnie nowe modele, nowe wersje dostępnych już aut, czy też wizjonerskie concept cary. 

Mercedes GLE Coupe Wydarzenia 10 grudnia 2014, 13:09

Nowy Mercedes GLE Coupe: X6 z gwiazdą?

Do mniejszego GLA dołącza większy brat. Mercedes GLE Coupe to połączenie SUV-a i coupe - ostatnio połączenie bardzo modne. GLE to też pierwszy "Merc" dostępny jako AMG Sport.