Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Mercedes Klasa GLK - Testy

Testy redakcji auto motor i sport: testy długodystansowe, testy pojedyncze i porównawcze, relacje z pierwszych jazd oraz testy samochodów używanych Mercedes Klasa GLK. Opinie ekspertów, wady i zalety samochodów Mercedes Klasa GLK. Testowane samochody podlegają pomiarom spalania, przyspieszenia, mierzona jest także elastyczność silnika oraz długość drogi hamowania. W każdym modelu testowanym przez redakcję oceniane są komfort i bezpieczeństwo jazdy, właściwości jezdne oraz napęd.

Testy samochodów Mercedes Klasa GLK

Mercedes, Klasa C, GLK Testy porównawcze 2 maja 2012, 09:06

Tradycyjny czy odjechany – cz.2: Mercedes – C i GLK

Pojedynku odsłona druga - co wybrać: tańszą, klasyczną limuzynę czy droższego, modnego SUV-a?

Audi, Q5, BMW, X3, Mercedes, GLK, Volvo, XC60 Testy porównawcze 9 maja 2011, 10:08

Q5, X3, GLK, XC60 – wspólny ideał

Jeszcze kilka lat temu średniej wielkości SUV BMW miał świat tylko dla siebie. Teraz życie X-trójce zatruwają Audi Q5, Mercedes GLK i Volvo XC60. Test porównawczy czterech rozchwytywanych SUV-ów klasy premium.

Mercedes GLK Test 5 stycznia 2009, 12:15

Mercedes GLK – Epoka lodowcowa

Na drogę i w teren. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że wkrótce grozi im wyginięcie. To właśnie przez SUV-y dziura ozonowa jest większa, a korki w mieście - dłuższe. Z tą teorią skutecznie rozprawia się Mercedes GLK. W teście wersja 320 CDI 4Matic.

Mercedes GLK Pierwsza jazda 27 sierpnia 2008, 13:08

Mercedes GLK – Nigdy nie gubi rytmu

Miniatura GL-a. Komfortowe rozwiązania techniczne odziane w kanciaste kształty zwabią do Mercedesa GLK i gustujących w szampanie sybarytów, i wielbicieli szutrowych wertepów.