Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Mercedes Klasa R - Testy

Testy redakcji auto motor i sport: testy długodystansowe, testy pojedyncze i porównawcze, relacje z pierwszych jazd oraz testy samochodów używanych Mercedes Klasa R. Opinie ekspertów, wady i zalety samochodów Mercedes Klasa R. Testowane samochody podlegają pomiarom spalania, przyspieszenia, mierzona jest także elastyczność silnika oraz długość drogi hamowania. W każdym modelu testowanym przez redakcję oceniane są komfort i bezpieczeństwo jazdy, właściwości jezdne oraz napęd.

Testy samochodów Mercedes Klasa R

Porównanie siedzeń Skoda Roomster, Volkswagen Passat Variant, Citroën C4 Picasso, Land Rover Discovery, Mercedes klasy R i Volkswagen Multivan Testy porównawcze 12 lutego 2008, 13:08

Roomster, Passat Variant, C4 Picasso, Discovery, R-klasa i Multivan – Sprawy rodzinne

Auta rodzinne muszą potrafić wszystko. Sprawdźmy, jak w „wielodzietnej rzeczywistości" sprawdza się sześć modeli, każdy typowy dla swojej klasy: Skoda Roomster, Volkswagen Passat Variant, Citroën C4 Picasso, Land Rover Discovery, Mercedes klasy R i Volkswagen Multivan.

Test Mercedesa R 320 CDI Test 2 marca 2006, 14:23

Jeden za wszystkich

Ma stały napęd na wszystkie koła, rodem z ML-a, ma równie wyzywający wygląd jak CLS i wszyscy siedzą w nim na osobnych fotelach - jak w modelu V. Czy Mercedes klasy R może być sobą?

Mercedes klasy R Pierwsza jazda 2 września 2005, 12:15

Mercedes klasy R - Erką po sukces?

Kombi, van, SUV, czy jeszcze inny wynalazek? Mercedes klasy R to po trochę każdy z nich. Kiedy podróżujesz pierwszą klasą, nie ma to jednak żadnego znaczenia.