Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Mercedes Klasa V - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Mercedes Klasa V: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Mercedes Klasa V

Mercedes Klasy V Exclusive

Mercedes Klasy V Exclusive - więcej luksusu w vanie (4)

Mercedes przedstawia Klasę V w wersji wyposażenia Exclusive, oferującą więcej luksusowego charakteru. Panoramiczny dach, duże felgi i mnóstwo skóry w środku ma przekonać klientów, dla których Klasa S jest za ciasna.

Mercedes-Benz klasy V AMG Line: Bez ryku V8 - Targi Frankfurt 2015

Mercedes-Benz klasy V AMG Line: Bez ryku V8 - Targi Frankfurt 2015 (8)

Nie ma V-ósemki, "szpery" ani nawet kubełkowych foteli. Może i dobrze, bo Mercedes klasy V AMG Line ma przewozić swoich pasażerów w luksusie godnym klasy S. 

Mercedes Marco Polo

Mercedes Marco Polo - ceny w Polsce (16)

W Polsce debiutuje camper premium Mercedes Marco Polo. Rozkładana na łóżko kanapa, luksusowe wnętrze i charakter klasy wyższej. Marco Polo wchodzi na polski rynek.

Euro NCAP Mercedes Klasa V

Kolejni rozbitkowie testów Euro NCAP: X-Trail, Klasa V i C4 Cactus (3)

Specjaliści od rozwalania aut o ścianę, czyli Euro NCAP, przetestowali kilka najnowszych modeli. Nissan X-Trail i Mercedes Klasy V wypadły dobrze, Citroen C4 Cactus nieco gorzej.

Test porównawczy: Mercedes Klasy V i VW Multivan

Test porównawczy: Mercedes Klasy V i VW Multivan (13)

Luksusowe vany to niezbyt popularny segment na rynku. Prekursorem w tej klasie jest VW Multivan, ale nowy Mercedes Klasy V zdaje się mieć chrapkę na vana z Wolfsburga. Sprawdzamy, czy Mercedes jest lepszy od VW.

Mercedes klasa V - video-test

Mercedes klasa V: Biznes klasa w rozmiarze XXL (video-test) (12)

Największy Van Mercedesa zmienił się fundamentalnie. Zmieniła się nawet nazwa – już nie Viano lecz V-klasa. Pozostawiono linię boczną poprzednika, nowa jest natomiast tylna i przednia część nadwozia.

Mercedes ujawnia wnętrze nowej klasy C i V, czyli następcy Viano

Mercedes ujawnia wnętrze nowej klasy C i V, czyli następcy Viano (12)

Wkrótce w Mercedesie dwa debiuty - nowa klasa C i następca Viano, czyli klasa V - już teraz wiemy jak wyglądać będą ich wnętrza.