REKLAMA

Mercedes Klasa V - Wiadomości

Informacje o samochodach Mercedes Klasa V: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach Mercedes Klasa V, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów Mercedes Klasa V. Aktualne ceny oferowanych na rynku wersji. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące modelu Mercedes Klasa V

Mercedes Klasy V Exclusive Wydarzenia 9 lutego 2016, 11:44

Mercedes Klasy V Exclusive - więcej luksusu w vanie

Mercedes przedstawia Klasę V w wersji wyposażenia Exclusive, oferującą więcej luksusowego charakteru. Panoramiczny dach, duże felgi i mnóstwo skóry w środku ma przekonać klientów, dla których Klasa S jest za ciasna.

Mercedes-Benz klasy V AMG Line: Bez ryku V8 - Targi Frankfurt 2015 Wydarzenia 26 sierpnia 2015, 14:24

Mercedes-Benz klasy V AMG Line: Bez ryku V8 - Targi Frankfurt 2015

Nie ma V-ósemki, "szpery" ani nawet kubełkowych foteli. Może i dobrze, bo Mercedes klasy V AMG Line ma przewozić swoich pasażerów w luksusie godnym klasy S. 

Mercedes Marco Polo Wydarzenia 9 czerwca 2015, 12:26

Mercedes Marco Polo - ceny w Polsce

W Polsce debiutuje camper premium Mercedes Marco Polo. Rozkładana na łóżko kanapa, luksusowe wnętrze i charakter klasy wyższej. Marco Polo wchodzi na polski rynek.

Euro NCAP Mercedes Klasa V Wydarzenia 9 października 2014, 12:25

Kolejni rozbitkowie testów Euro NCAP: X-Trail, Klasa V i C4 Cactus

Specjaliści od rozwalania aut o ścianę, czyli Euro NCAP, przetestowali kilka najnowszych modeli. Nissan X-Trail i Mercedes Klasy V wypadły dobrze, Citroen C4 Cactus nieco gorzej.

Mercedes ujawnia wnętrze nowej klasy C i V, czyli następcy Viano Wydarzenia 22 października 2013, 10:31

Mercedes ujawnia wnętrze nowej klasy C i V, czyli następcy Viano

Wkrótce w Mercedesie dwa debiuty - nowa klasa C i następca Viano, czyli klasa V - już teraz wiemy jak wyglądać będą ich wnętrza.

REKLAMA
REKLAMA