Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

MINI - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki MINI: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki MINI

Mini Countryman

Mini Countryman JCW – nowy i mocniejszy (10)

Mini przestawia topową wersję nowego Countrymana sygnowaną przez szyld John Cooper Works. Sportowa odmiana do sprzedaży trafi za kilka tygodni, wiosną tego roku.

Mini Clubman Cooper S - mini wielki

Mini Clubman Cooper S - mini wielki (8)

Clubman nie jest już maluchem o ekscentrycznym wyglądzie. To pełnoprawny kompakt, o jakości premium, z charakterem prawdziwego Mini.

Manhart Mini F300

Manhart MINI F300 - 300 KM w MINI (9)

Niemiecki tuner Manhart wziął na warsztat MINI i zrobił z niego potwora. Auto wygląda bardzo zadziornie, a pod maską "ma pazur". Oto 300-konne MINI Manhart F300.

Mini Cooper JCW

Mini Cooper JCW - mini na maksa (20)

Mieliśmy okazję przetestować nowe MINI Cooper w wersji John Cooper Works i sprawdziliśmy, czy małe auto z większym silnikiem faktycznie "works". Zobacz, wrażenia z jazdy ostrym MINI.

MINI Cabrio 2016

MINI Cabrio 2016 oficjalnie (15)

Do hatchbacka dołącza teraz wersja otwarta czyli Cabrio. To oficjalny debiut MINI Cabrio 2016.

MINI Clubman ujrzał światło dzienne!

MINI Clubman ujrzał światło dzienne! (10)

Drugie wcielenie "kombiaka" od MINI właśnie zostało zaprezentowane światu. Jako największe auto tego producenta jest przestronniejsze i bardziej praktyczne. Ale czy ładne? 

Nadjeżdża nowe Mini Clubman

Nadjeżdża nowe Mini Clubman (7)

Samochody Mini stają się coraz praktyczniejsze. Po pięciodrzwiowej odmianie Coopera zbliża się czas na prezentację nowego Mini Clubman. 

Nowe MINI John Cooper Works 2015

MINI John Cooper Works: Pierwsze wrażenia (11)

Poprzedni MINI John Cooper Works był twardy, bezkompromisowy i przepięknie brzmiał. Ale jak na kot hatcha był ciasny i trochę mało praktyczny. Czy coś zmieniło się w nowym modelu? Przeczytaj nasze pierwsze wrażenia z jazdy MINI John Cooper Works.

Mini Superleggera Koncept

Jest szansa na produkcję Mini Superleggera (3)

Znane, włoskie studio projektowe Touring pracuje nad konceptem na bazie Mini. O ile Mini Superleggera wygląda jeszcze bardzo "studyjnie" to jest duża szansa, że za 5 lat zobaczymy wersję produkcyjną.

1 2 3 ... 5
STRONA 1 z 5