REKLAMA

MINI - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki MINI: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki MINI

Mini po face liftingu 2021

Mini przeszło face lifting: czerń to nowy chrom (18)

Mini pokazało właśnie odświeżoną gamę modeli, w której face lifting zamienił chrom na błyszczącą czerń. Ale zmian jest więcej, niż tylko to, co widać z zewnątrz.

Mini Countryman Boardwalk

Mini Countryman Boardwalk: uniwersalna wersja specjalna (12)

Mini Countryman Boardwalk jest specjalną, limitowaną edycją, która ma mieć wyjątkowo uniwersalne zastosowanie. Auto dostępne jest w trzech wariantach.

samochody elektryczne

Najtańsze elektryczne samochody na polskim rynku (12)

Jak grzyby po deszczu na rynku wyrastają nowe auta z napędem elektrycznym – za które z nich trzeba zapłacić najmniej? Nasz ranking najtańszych samochodów elektrycznych na polskim rynku.

Mini Countryman Powered by X-raid

Mini Countryman Powered by X-raid: z genami Dakaru (12)

Seryjny Mini Countryman trafił do warsztatu niemieckiej firmy X-raid, która od lat przygotowuje samochody Mini do rajdu Dakar. To oznacza tylko jedno – Countryman potrafi teraz wjechać w teren.

Mini Paddy Hopkirk Edition

Mini Paddy Hopkirk Edition – w duchu rajdowej legendy (11)

Pady Hopkirk to irlandzki kierowca rajdowy, który w 1964 roku, za kierownicą Mini Coopera S, wygrał rajd Monte Carlo. Teraz producent wypuścił specjalną edycję, na pamiątkę tamtego wyniku.

GP3 F350 - Mini John Cooper Works GP od Manhart

Mini John Cooper Works GP z zastrzykiem mocy (8)

Mini JCW GP to rasowy hot-hatch o agresywnym wyglądzie i sporym zapasie mocy. Specjaliści z Manhart Performance postanowili jednak dodać coś od siebie.

6 najtańszych nowych kabrioletów w Polsce

6 najtańszych nowych kabrioletów w Polsce (13)

Chcesz sobie sprawić kabriolet? Oto 6 najtańszych na rynku nowych samochodów z otwieranym dachem. Masz wybór pomiędzy maluchami z odsuwanym dachem, klasycznym roadsterem, skończywszy na typowym czteroosobowym kabriolecie.

Mini John Cooper Works GP Pack

Mini John Cooper Works GP Pack – smak limitowanej serii (12)

Topowy Mini John Cooper Works GP to rasowy hot-hatch oferowany w mocno limitowanej serii. Teraz aura modelu GP może towarzyszyć również „zwykłej” wersji JCW za sprawą pakietu GP Pack.

Mini Countryman face lifting 2020

Mini Countryman – zmiany na lepsze (10)

Koncern BMW zalewa nas dziś premierami. Oto teraz debiutuje Mini Countryman po face liftingu. Zobaczmy, co nowego.

REKLAMA
1 2 3 ... 7
STRONA 1 z 7
REKLAMA