REKLAMA

MINI Mini - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów MINI Mini: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów MINI Mini

Mini 60 Years Edition

Mini 60 Years Edition. Jubileuszowy model (3)

Mini 60 Years Edition to specjalny model opracowany z okazji 60-lecia brytyjskiej marki.

Mini Cooper JCW

Mini Cooper JCW - mini na maksa (20)

Mieliśmy okazję przetestować nowe MINI Cooper w wersji John Cooper Works i sprawdziliśmy, czy małe auto z większym silnikiem faktycznie "works". Zobacz, wrażenia z jazdy ostrym MINI.

Nowe MINI John Cooper Works 2015

MINI John Cooper Works: Pierwsze wrażenia (11)

Poprzedni MINI John Cooper Works był twardy, bezkompromisowy i przepięknie brzmiał. Ale jak na kot hatcha był ciasny i trochę mało praktyczny. Czy coś zmieniło się w nowym modelu? Przeczytaj nasze pierwsze wrażenia z jazdy MINI John Cooper Works.

Mini Superleggera Koncept

Jest szansa na produkcję Mini Superleggera (3)

Znane, włoskie studio projektowe Touring pracuje nad konceptem na bazie Mini. O ile Mini Superleggera wygląda jeszcze bardzo "studyjnie" to jest duża szansa, że za 5 lat zobaczymy wersję produkcyjną.

6 modeli ekologicznych

Porównanie 6 aut ekologicznych (17)

W teście porównawczym 6 aut ekologicznych zestawiliśmy auta z różnych segmentów, z różnym wyposażeniem i całkowicie odmienną ceną. Jednak każde z nich ma jakiś wspólny element ekologiczny. Oto nasz eko-test.

Nowe MINI John Cooper Works 2015

Nowe MINI John Cooper Works (8)

20 KM mocniejsze, już bardziej dorosłe i oszczędniejsze. Nowe MINI John Cooper Works dostało zielone światło na wjazd na rynek.

MINI 5D

MINI 5D: MINI coraz większe (4)

Nowe MINI już nie jest takie małe. Teraz, nie dość, że jest większe, to jeszcze praktyczniejsze, bo ma piątkę drzwi. Oto pierwsze pięciodrzwiowe MINI.

Test porównawczy Audi S1, Mini Cooper S i Renault Clio RS

Audi S1, Mini Cooper S i Renault Clio RS: Klub małych twardzieli (14)

Każde z nich ma po 200 KM, są wściekłe i piekielnie szybkie. Audi S1, Mini Cooper S i Renault Clio RS w teście.

MINI Lego

Zbuduj klasyka (5)

Jesteś moto-maniakiem i szukasz ciekawej dekoracji na swoje biurko? Jeśli lubisz przy okazji składać klocki LEGO to ta propozycja jest dla Ciebie.

REKLAMA
STRONA 1 z 2
REKLAMA