Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

MINI Mini - Testy

Testy redakcji auto motor i sport: testy długodystansowe, testy pojedyncze i porównawcze, relacje z pierwszych jazd oraz testy samochodów używanych MINI Mini. Opinie ekspertów, wady i zalety samochodów MINI Mini. Testowane samochody podlegają pomiarom spalania, przyspieszenia, mierzona jest także elastyczność silnika oraz długość drogi hamowania. W każdym modelu testowanym przez redakcję oceniane są komfort i bezpieczeństwo jazdy, właściwości jezdne oraz napęd.

Testy samochodów MINI Mini

Mini Cooper JCW Pierwsza jazda 16 stycznia 2016, 10:00

Mini Cooper JCW - mini na maksa

Mieliśmy okazję przetestować nowe MINI Cooper w wersji John Cooper Works i sprawdziliśmy, czy małe auto z większym silnikiem faktycznie "works". Zobacz, wrażenia z jazdy ostrym MINI.

MINI 5D Pierwsza jazda 24 listopada 2014, 10:48

MINI 5D: MINI coraz większe

Nowe MINI już nie jest takie małe. Teraz, nie dość, że jest większe, to jeszcze praktyczniejsze, bo ma piątkę drzwi. Oto pierwsze pięciodrzwiowe MINI.

Test porównawczy Audi S1, Mini Cooper S i Renault Clio RS Testy porównawcze 17 września 2014, 09:08

Audi S1, Mini Cooper S i Renault Clio RS: Klub małych twardzieli

Każde z nich ma po 200 KM, są wściekłe i piekielnie szybkie. Audi S1, Mini Cooper S i Renault Clio RS w teście.

Mini Mini Cooper S Test 6 czerwca 2014, 13:30

Mini Cooper S: Komiks na kołach

Zbudowany na nowej platformie, na której niedługo pojedzie ponad dziesięć modeli Mini i BMW. Nowe Mini Cooper S jest nieco większe od poprzednika, ale gruntownych zmian nie widać.

MINI Cooper S: Szybki i wściekły Pierwsza jazda 17 kwietnia 2014, 11:20

MINI Cooper S: Szybki i wściekły

Nowe MINI na pierwszy rzut oka nie różni się od poprzedniego modelu. Jednak, jak to w wielu przypadkach bywa, różnice tkwią w małych szczególikach. Okazuje się, że nowy Cooper S to całkiem nowy samochód.

Mini John Cooper Works Test 31 marca 2009, 11:38

Mini John Cooper Works – maxi mini

Prawie, które nie robi wielkiej różnicy. Przyspiesza, skręca, hamuje prawie jak Porsche i kosztuje dwa razy mniej. Takie są fakty. Pokochasz go od razu albo wcale - Mini w wersji John Cooper Works z silnikiem o mocy 211 KM.

6 modeli ekologicznych Testy porównawcze 7 stycznia 2009, 09:39

Porównanie 6 aut ekologicznych

W teście porównawczym 6 aut ekologicznych zestawiliśmy auta z różnych segmentów, z różnym wyposażeniem i całkowicie odmienną ceną. Jednak każde z nich ma jakiś wspólny element ekologiczny. Oto nasz eko-test.