Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Mitsubishi Colt - Testy

Testy redakcji auto motor i sport: testy długodystansowe, testy pojedyncze i porównawcze, relacje z pierwszych jazd oraz testy samochodów używanych Mitsubishi Colt. Opinie ekspertów, wady i zalety samochodów Mitsubishi Colt. Testowane samochody podlegają pomiarom spalania, przyspieszenia, mierzona jest także elastyczność silnika oraz długość drogi hamowania. W każdym modelu testowanym przez redakcję oceniane są komfort i bezpieczeństwo jazdy, właściwości jezdne oraz napęd.

Testy samochodów Mitsubishi Colt

Mazda 2, Mitsubishi Colt, Honda Jazz, test Testy porównawcze 16 grudnia 2009, 14:05

Mazda 2, Mitsubishi Colt, Honda Jazz - Nie takie małe

Tylko do miasta? Przydomek „maluchy" powoli traci sens - samochody o czterometrowym nadwoziu od dawna potrafi ą zaspokajać całkiem niemałe potrzeby. Jak pod tym względem wypada japońskie trio Mazda 2, Mitsubishi Colt i Honda Jazz?

Mitsubishi Colt Pierwsza jazda 24 listopada 2008, 11:31

Mitsubishi Colt – Kompaktowy fighter

Zdecydowana korekta. Najnowszy Colt nie chce już być mikrovanem. Nowa stylistyka upodabnia go do hatchbacka o sportowym zacięciu.

Mitsubishi Colt 1.1 Test 8 lipca 2008, 21:49

Mitsubishi Colt 1.1 - Va banque

Powodzenie Colta to być albo nie być Mitsubishi. Jeszcze przed rynkowym debiutem auto nagrodzono za przestronność i komfort. Za podstawowy, trzycylindrowy silnik laurów raczej nie będzie. Czas pokaże czy Colt 1.1 zawojuje rynek.

Mitsubishi Colt Pierwsza jazda 23 kwietnia 2008, 20:14

Mitsubishi Colt - Ostra broń

W 2001 r. Mitsubishi zaprezentowało prototyp oznaczony symbolem CZ2. Właśnie na bazie tego modelu powstała iście drapieżna, trzydrzwiowa wersja Colta - CZ3 i CZT.

Mitsubishi Colt Testy długodystansowe 18 stycznia 2007, 12:38

Zimny chów

W pół roku przejechał 50 000 km. Choć Mitsubishi Colt pokonywał trasy, jakie przejeżdżają wszystkie samochody biorące udział w testach długodystansowych, był poddany cięższej próbie. Dlaczego? Bo jeździł głównie zimą.

Test porównawczy Fiat Grande Punto, Mitsubishi Colt, Toyota Yaris, Testy porównawcze 12 stycznia 2006, 09:40

Krótkie formy

Szykuje się gorący rok pojedynków w klasie maluchów. Same modele nowe, odświeżone, albo takie, które nie zdążyły się zestarzeć. Na otwarcie sezonu - Fiat Grande Punto 1.4, Mitsubishi Colt 1.3 i Toyota Yaris 1.3.