REKLAMA

Mitsubishi Eclipse Cross - Wiadomości

Informacje o samochodach Mitsubishi Eclipse Cross: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach Mitsubishi Eclipse Cross, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów Mitsubishi Eclipse Cross. Aktualne ceny oferowanych na rynku wersji. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące modelu Mitsubishi Eclipse Cross

Mitsubishi Eclipse Cross facelift 2020 Wydarzenia 15 października 2020, 15:54

Mitsubishi Eclipse Cross z jedną tylną szybą

Mitsubishi Eclipse Cross przeszedł face lifting, który odmienił nieco wygląd zewnętrzny, zwłaszcza z tyłu, ale też dodał napęd hybrydowy typu plug-in.

Mitsubishi Eclipse Cross Porady 14 października 2019, 11:06

Mitsubishi Eclipse Cross - dobry na każdej drodze

SUV-y cieszą się niesłabnącą popularnością i trudno się temu dziwić – są wygodne, praktyczne i wjadą tam, gdzie inne auta nie będą próbowały. Mitsubishi Eclipse Cross ma nie tylko te zalety – dodatkowo dobrze wypada pod względem kosztów eksploatacji.

Mitsubishi ASX Finanse i prawo 14 czerwca 2019, 13:45

Mitsubishi - taniej niż myślisz 

Kupując auto, nie można kierować się tylko emocjami, trzeba też uwzględnić racjonalne powody, czyli koszty eksploatacji. Pod tym względem godne polecenia są modele Mitsubishi.

Mitsubishi Eclipse Cross w Rajdzie Dakar 2019 Wydarzenia 24 stycznia 2019, 10:06

Najszybsza zawodniczka Dakaru 2019

Cristina Gutiérrez to najszybsza zawodniczka wśród kobiet startujących w tegorocznej edycji rajdu Dakar w kategorii samochodów.

REKLAMA
REKLAMA