Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Mitsubishi - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Mitsubishi: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Mitsubishi

Mitsubishi Outlander

Mitsubishi Outlander - solidny średniak (8)

Z bogatszym wyposażeniem i płynniejszą w działaniu skrzynią CVT Outlander bardzo chce udowodnić, że w swojej klasie wciąż ma coś do powiedzenia. Tyle że w porównaniu z konkurentami wciąż ma mniej mocnych argumentów.

Mitsubishi Eclipse Cross

Mitsubishi Eclipse Cross - bardziej SUV, mniej coupe (4)

W blokach startowych Mitsubishi czeka nowy model – Eclipse Cross. Jest większy od ASX-a i mniejszy od Outlandera, a na dzień dobry zaskakuje wyglądem.

Mitsubishi ASX

Mitsubishi ASX - nieznacznie zmieniony (9)

Mitsubishi odnowiło ASX-a – swój flagowy model. Przy face liftingu trochę pracy mieli styliści. Inżynierowie dostali wolne.

Mitsubishi GT-PHEV - kolejna wizja hybrydy

Mitsubishi GT-PHEV - kolejna wizja hybrydy (4)

Do Paryża Mitsubishi przywiezie auto o nazwie Ground Tourer PHEV, czyli studyjny pojazd skrywający pod karoserią hybrydowy układ napędowy typu plug-in. Czy to zapowiedź nowego modelu?

Mitsubishi L200 Monster

Mitsubishi L200 Monster - Poznań Motor Show 2016 (11)

Na stoisku Mitsubishi, obok koncepcyjnego eX Concept, mogliśmy podziwiać tego monstrualnego pickupa. L200 Monster to ekstremalna wizja użytkowego samochodu. Jaskrawy lakier w połączeniu z czarnymi akcentami prezentuje się świetnie. Szkoda, że to tylko pokaz możliwości.

Mitsubishi eX Concept

Mitsubishi eX Concept - Poznań Motor Show 2016 (10)

Mitsubishi eX Concept został zaprezentowany na salonie w Tokio. W Poznaniu mieliśmy okazję zobaczyć to auto na żywo i musimy przyznać, że prezentuje się świetnie. Auto prawdopodobnie w takiej formie nie wejdzie do produkcji, ale część stylistycznych smaczków pozostanie.

Mitsubishi Lancer Evolution Final Edition

Mitsubishi Lancer Evolution Final Edition: Na pożegnanie (14)

Czy tego chcemy czy nie, jedna z najlepszych drogowych rajdówek odchodzi do historii. Na pożegnanie Mitsubishi Lancera Evolution X przygotowano edycję pożegnalną.

Mitsubishi Pajero Sport oficjalnie

Mitsubishi Pajero Sport oficjalnie (13)

Pajero Sport w debiutującej właśnie generacji sprzedawany będzie w 90 krajach. Czy dyskusyjna stylistyka pozwoli Mitsubishi podbić światowe rynki? 

Mitsubishi Outlander 2016

Nowy Mitsubishi Outlander 2016 - przeciek zdjęć (3)

W sieci pojawiły się zdjęcia nowego Mitsubishi Outlandera, przyłapanego w japońskim porcie. Czy to jest oficjalny model, czy jeszcze koncept?

1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4