REKLAMA

Mitsubishi - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Mitsubishi: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Mitsubishi

Mitsubishi Space Star z rekordowym przebiegiem

Mitsubishi Space Star z przebiegiem 666 tys. km (7)

Internet obiegła informacja o wyczynie niewielkiego, miejskiego Mitsubishi Space Star z Minnesoty. Przejechał on bowiem w ciągu 6 ostatnich lat aż 666 tys. km, i to bez większych awarii.

Mitsubishi Space Star

Mitsubishi Space Star: Atrapa hot hatcha - TEST (9)

Kolejny face lifting małego Mitsubishi Space Star przyniósł głównie nową wersję stylistyczną – Insport. Wrażenia z jazdy Space Starem z 80-konnym silnikiem i przekładnią bezstopniową.

Mitsubishi Eclipse Cross PHEV

Mitsubishi Eclipse Cross PHEV zadebiutował. Trafi do Polski (9)

Mitsubishi Eclipse Cross z napędem hybrydowym plug-in zadebiutowało właśnie w Japonii, ale mamy dobrą wiadomość – SUV z wtyczką pojawi się w kwietniu 2021 roku także w Polsce.

Mitsubishi Lancer

Używany Mitsubishi Lancer (2007-2017) - Rajdowe skojarzenia (7)

Kojarzy się ze zwycięstwami w rajdach, Ale Mitsubishi Lancer ósmej generacji to przede wszystkim trwały i przestronny model z prostą techniką. Był produkowany w Japonii, co podnosi jego wartość.

RAM1500_L200

Dodge RAM 1500 vs. Mitsubishi L200: Wojna dwóch światów - TEST (21)

Jeden pick-up japoński, drugi amerykański, ale i jeden, i drugi chce przekonać do siebie europejskich kierowców. Mitsubishi L200, który przez lata wypracował sobie pozycję bestsellera w klasie, i RAM 1500, oferowany w Polsce od niedawna, mają kilka wspólnych cech, ale więcej je różni.

Mitsubishi Eclipse Cross facelift 2020

Mitsubishi Eclipse Cross z jedną tylną szybą (10)

Mitsubishi Eclipse Cross przeszedł face lifting, który odmienił nieco wygląd zewnętrzny, zwłaszcza z tyłu, ale też dodał napęd hybrydowy typu plug-in.

Mitsubishi Outlander

Mitsubishi Outlander PHEV w cenie benzynowego (7)

Czyżby przełom w cennikach hybryd plug-in, które do tej pory były znacząco droższe od wersji spalinowych? Póki co raczej pierwsza jaskółka zmian, bo oto Outlander PHEV chwilowo staniał do poziomu modelu benzynowego.

Mitsubishi zamraża premiery nowych modeli w Europie

Mitsubishi zamraża premiery nowych modeli w Europie (3)

Mitsubishi podjęło decyzję o zamrożeniu wprowadzania do Europy nowych generacji aut, a sprzedaż obecnie oferowanych modeli będzie kontynuowana do zakończenia cyklu produkcyjnego.

suvy_2008

Z archiwum AMIS-u: Nissan Qashqai 2.0 dCi, Mitsubishi Outlander 2.0 Di-D i Volkswagen Tiguan 2.0 TDI - Popatrz z góry (22)

Tym razem przenosimy się do 2008 roku i prezentujemy porównanie trzech zyskujących w tym czasie coraz większą popularność SUV-ów. Trzy razy 4x4. Nie będziesz chciał ich zamienić na nic innego. Nissan Qashqai 2.0 dCi, Mitsubishi Outlander 2.0 Di-D i Volkswagen Tiguan 2.0 TDI to trzej tacy, dzięki którym zapomnisz o istnieniu sedanów, czy kombi.

REKLAMA
1 2 3 ... 9
STRONA 1 z 9
REKLAMA