REKLAMA

Mitsubishi Lancer - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Mitsubishi Lancer: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Mitsubishi Lancer

Mitsubishi Lancer

Używany Mitsubishi Lancer (2007-2017) - Rajdowe skojarzenia (7)

Kojarzy się ze zwycięstwami w rajdach, Ale Mitsubishi Lancer ósmej generacji to przede wszystkim trwały i przestronny model z prostą techniką. Był produkowany w Japonii, co podnosi jego wartość.

auta kompaktowe

Używane kompakty, ale te mniej popularne (19)

Wśród używanych kompaktów jest wiele aut zasługujących na uwagę, choć wybieranych rzadziej niż VW Golf i spółka. Przedstawiamy pięć modeli, co najmniej równie dobrych jak bestsellery, a często od nich tańszych. W naszym zestawieniu znajdziecie Seata Leona, Alfę Romeo Giulietta, Chevroleta Cruze, Citroena C4 i Mitsubishi Lancera.

Mitsubishi Lancer EditionR od Dytko Sport

Mitsubishi Lancer powraca jako EditionR (7)

Mitsubishi Lancer EditionR to dzieło polskiej firmy Dytko Sport i brytyjskiego Proto Cars.

Mitsubishi Lancer Evolution Final Edition

Mitsubishi Lancer Evolution Final Edition: Na pożegnanie (14)

Czy tego chcemy czy nie, jedna z najlepszych drogowych rajdówek odchodzi do historii. Na pożegnanie Mitsubishi Lancera Evolution X przygotowano edycję pożegnalną.

Mitsubishi Lancer

Mitsubishi Lancer: Jedyny słuszny - start (7)

Zaczynamy kolejny test na 50 000 km. Tym razem męczmy Mitsubishi Lancera z benzynowym silnikiem 1.8. W tydzień przejeżdżamy tyle, ile średnio pokonuje polski kierowca, czyli ok. 15 000 km.

REKLAMA
REKLAMA