[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Mitsubishi Outlander

Mitsubishi Outlander pierwszej generacji zadebiutował w 2003 roku i był w produkcji przez 3 lata. W 2006 wprowadzono Outlandera II, który przypominał już bardziej SUV-a niż minivana. Był większy i nowocześniejszy od poprzednika. W 2010 roku przeprowadzono facelifting. W 2012 roku w Genewie zaprezentowano Mitsubishi Outlandera III. Auto otrzymało całkiem nowe nadwozie i nowe jednostki napędowe. W 2014 roku do oferty dołączyła wersja PHEV, czyli hybryda. Napędza ją 2-lirowy silnik o mocy 121 KM i dwa elektryczne (przy każdej osi) po 82 KM każdy.

Opinia eksperta

<p>Koncepcja napędu, a także funkcjonalność Outlandera mocno go wyróżniają spośród innych aut hybrydowych.</p>

Koncepcja napędu, a także funkcjonalność Outlandera mocno go wyróżniają spośród innych aut hybrydowych.

Michał Hutyra
redaktor "auto motor i sport"

Testy samochodów Mitsubishi Outlander

Mitsubishi Outlander Pierwsza jazda 28 sierpnia 2017, 10:36

Mitsubishi Outlander - solidny średniak

Z bogatszym wyposażeniem i płynniejszą w działaniu skrzynią CVT Outlander bardzo chce udowodnić, że w swojej klasie wciąż ma coś do powiedzenia. Tyle że w porównaniu z konkurentami wciąż ma mniej mocnych argumentów.

Używane Mitsubishi Outlander II Testy samochodów używanych 19 marca 2015, 11:46

Używane Mitsubishi Outlander II: Na szosę i bezdroża

Mitsubishi Outlander II ma opinię dobrej terenówki i przyzwoitego auta osobowego. To przemawia na jego korzyść, a jakie są wady używanego Outlandera? Sprawdź w naszym artykule.

Pierwsza jazda Mitsubishi Outlander 2WD Pierwsza jazda 25 sierpnia 2014, 08:58

Mitsubishi Outlander: Efekt ewulocji

Zazwyczaj testujemy samochody z wyposażeniem z górnej półki. Tym razem przyjrzeliśmy się najtańszemu Mitsubishi Outlanderowi w ofercie. 150 KM z wersją 2WD w teście.

REKLAMA

Wiadomości dotyczące modelu Mitsubishi Outlander

Mitsubishi Outlander PHEV 2020 Wydarzenia 28 kwietnia 2020, 12:07

Mitsubishi Outlander PHEV – polska premiera

Dziś odświeżony Mitsubishi Outlander PHEV z mocniejszym napędem wchodzi do salonów. Polska premiera modelu odbyła się online. Znamy ceny i listę wyposażenia.

Mitsubishi Outlander PHEV Wydarzenia 12 kwietnia 2020, 11:30

Mitsubishi Outlander PHEV - Premiera online

Mitsubishi zorganizowało prezentację Outlandera PHEV online z poszanowaniem wszelkich obecnych ograniczeń. Samochód pokazał ambasador marki Bartłomiej Topa.

Mitsubishi Outlander PHEV 2020 Wydarzenia 26 marca 2020, 10:28

Nowy Mitsubishi Outlander PHEV w Polsce

Mitsubishi Outlander PHEV w nowej odsłonie debiutował dwa lata temu w Genewie. Najchętniej kupowany model z napędem hybrydowym plug-in w Europie pojawił się właśnie w Polsce.

REKLAMA