REKLAMA

Mitsubishi Outlander - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Mitsubishi Outlander: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Mitsubishi Outlander

Mitsubishi Outlander

Mitsubishi Outlander PHEV w cenie benzynowego (7)

Czyżby przełom w cennikach hybryd plug-in, które do tej pory były znacząco droższe od wersji spalinowych? Póki co raczej pierwsza jaskółka zmian, bo oto Outlander PHEV chwilowo staniał do poziomu modelu benzynowego.

suvy_2008

Z archiwum AMIS-u: Nissan Qashqai 2.0 dCi, Mitsubishi Outlander 2.0 Di-D i Volkswagen Tiguan 2.0 TDI - Popatrz z góry (22)

Tym razem przenosimy się do 2008 roku i prezentujemy porównanie trzech zyskujących w tym czasie coraz większą popularność SUV-ów. Trzy razy 4x4. Nie będziesz chciał ich zamienić na nic innego. Nissan Qashqai 2.0 dCi, Mitsubishi Outlander 2.0 Di-D i Volkswagen Tiguan 2.0 TDI to trzej tacy, dzięki którym zapomnisz o istnieniu sedanów, czy kombi.

Mitsubishi Outlander

Mitsubishi Outlander PHEV Pionier, bestseller, ale czy faworyt? | TEST (11)

Po ośmiu latach od debiutu hybrydowe Mitsubishi Outlander przeszło kolejny face lifting i techniczną kurację wzmacniającą. W teście sprawdzamy, czy trzy silniki o łącznej mocy 224 KM i elektryczny napęd na cztery koła wystarczą, aby Outlander PHEV nadal wyróżniał się wśród innych hybryd typu plug-in.

Mitsubishi Outlander PHEV 2020

Mitsubishi Outlander PHEV – polska premiera (3)

Dziś odświeżony Mitsubishi Outlander PHEV z mocniejszym napędem wchodzi do salonów. Polska premiera modelu odbyła się online. Znamy ceny i listę wyposażenia.

Mitsubishi Outlander PHEV

Mitsubishi Outlander PHEV - Premiera online (3)

Mitsubishi zorganizowało prezentację Outlandera PHEV online z poszanowaniem wszelkich obecnych ograniczeń. Samochód pokazał ambasador marki Bartłomiej Topa.

Mitsubishi Outlander PHEV 2020

Nowy Mitsubishi Outlander PHEV w Polsce (2)

Mitsubishi Outlander PHEV w nowej odsłonie debiutował dwa lata temu w Genewie. Najchętniej kupowany model z napędem hybrydowym plug-in w Europie pojawił się właśnie w Polsce.

Mitsubishi Outlander PHEV (Genewa 2018)

Mitsubishi Outlander PHEV - Genewa 2018 (5)

Na salonie samochodowym w Genewie Mitsubishi prezentuje odświeżonego Outlandera PHEV, który ma przede wszystkim nowy napęd.

Mitsubishi Outlander PHEV 2018

Mitsubishi Outlander PHEV z nowym silnikiem (3)

Na salonie samochodowym w Genewie Mitsubishi zaprezentuje odświeżonego Outlandera PHEV, który ma przede wszystkim nowy napęd.

Mitsubishi Outlander

Mitsubishi Outlander - solidny średniak (8)

Z bogatszym wyposażeniem i płynniejszą w działaniu skrzynią CVT Outlander bardzo chce udowodnić, że w swojej klasie wciąż ma coś do powiedzenia. Tyle że w porównaniu z konkurentami wciąż ma mniej mocnych argumentów.

REKLAMA
STRONA 1 z 2
REKLAMA