REKLAMA

Mitsubishi Outlander - Wiadomości

Informacje o samochodach Mitsubishi Outlander: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach Mitsubishi Outlander, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów Mitsubishi Outlander. Aktualne ceny oferowanych na rynku wersji. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące modelu Mitsubishi Outlander

Mitsubishi Outlander Wydarzenia 4 września 2020, 13:29

Mitsubishi Outlander PHEV w cenie benzynowego

Czyżby przełom w cennikach hybryd plug-in, które do tej pory były znacząco droższe od wersji spalinowych? Póki co raczej pierwsza jaskółka zmian, bo oto Outlander PHEV chwilowo staniał do poziomu modelu benzynowego.

Mitsubishi Outlander PHEV 2020 Wydarzenia 28 kwietnia 2020, 12:07

Mitsubishi Outlander PHEV – polska premiera

Dziś odświeżony Mitsubishi Outlander PHEV z mocniejszym napędem wchodzi do salonów. Polska premiera modelu odbyła się online. Znamy ceny i listę wyposażenia.

Mitsubishi Outlander PHEV Wydarzenia 12 kwietnia 2020, 11:30

Mitsubishi Outlander PHEV - Premiera online

Mitsubishi zorganizowało prezentację Outlandera PHEV online z poszanowaniem wszelkich obecnych ograniczeń. Samochód pokazał ambasador marki Bartłomiej Topa.

Mitsubishi Outlander PHEV 2020 Wydarzenia 26 marca 2020, 10:28

Nowy Mitsubishi Outlander PHEV w Polsce

Mitsubishi Outlander PHEV w nowej odsłonie debiutował dwa lata temu w Genewie. Najchętniej kupowany model z napędem hybrydowym plug-in w Europie pojawił się właśnie w Polsce.

Mitsubishi ASX Finanse i prawo 14 czerwca 2019, 13:45

Mitsubishi - taniej niż myślisz 

Kupując auto, nie można kierować się tylko emocjami, trzeba też uwzględnić racjonalne powody, czyli koszty eksploatacji. Pod tym względem godne polecenia są modele Mitsubishi.

Mitsubishi Outlander PHEV (Genewa 2018) Wydarzenia 9 marca 2018, 11:17

Mitsubishi Outlander PHEV - Genewa 2018

Na salonie samochodowym w Genewie Mitsubishi prezentuje odświeżonego Outlandera PHEV, który ma przede wszystkim nowy napęd.

Mitsubishi Outlander PHEV 2018 Wydarzenia 1 marca 2018, 10:58

Mitsubishi Outlander PHEV z nowym silnikiem

Na salonie samochodowym w Genewie Mitsubishi zaprezentuje odświeżonego Outlandera PHEV, który ma przede wszystkim nowy napęd.

Mitsubishi ex Concept Wydarzenia 8 stycznia 2017, 23:21

Mitsubishi – nowy CUV w Genewie

Japoński producent przestawia priorytety. Zamiast hatchbacków i sedanów zamierza się skupić na produkcji SUV-ów i crossoverów. Już za dwa miesiące w Genewie zobaczymy nowy model.

Mitsubishi GT-PHEV - kolejna wizja hybrydy Wydarzenia 14 września 2016, 13:02

Mitsubishi GT-PHEV - kolejna wizja hybrydy

Do Paryża Mitsubishi przywiezie auto o nazwie Ground Tourer PHEV, czyli studyjny pojazd skrywający pod karoserią hybrydowy układ napędowy typu plug-in. Czy to zapowiedź nowego modelu?

Mitsubishi Outlander 2016 Wydarzenia 5 listopada 2015, 16:00

Mitsubishi szykuje nowego crossovera

W ostatnim czasie Mitsubishi dostarczyło na rynek nowego Outlandera. Emocje opadły, a na horyzoncie pojawiają się już pierwsze przesłanki na temat kolejnego modelu.

REKLAMA
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA