[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Mitsubishi Space Star - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Mitsubishi Space Star: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Mitsubishi Space Star

Mitsubishi Space Star

Mitsubishi Spacer Star: po zmianach na 2020 | TEST (4)

Mitsubishi Space Star to miejskie autko zawdzięczające swoją popularność dość przestronnemu wnętrzu i przystępnej cenie. Po face liftingu na korzyść zmieniły się jego wygląd i wyposażenie.

Mitsubishi Space Star - Poznań Motor Show 2018

Mitsubishi Space Star - Poznań Motor Show 2018 (6)

Podczas targów Poznań Motor Show jesteśmy świadkami powrotu do polskiej oferty miejskiego modelu Mitsubishi Space Star, który przeszedł niedawno face lifting.

Mitsubishi Space Star 2018

Mitsubishi Space Star znów w Polsce (4)

Podczas targów Poznań Motor Show będziemy świadkami powrotu do polskiej oferty modelu Mitsubishi Space Star. Co jeszcze pokaże Mitsubishi?

Mitsubishi Space Star

Mitsubishi Space Star: Powrót do przeszłości (5)

Teraz już nie minivan, ale małe autko miejskie. Mitsubishi Space Star został stworzony głównie z myślą o rynkach azjatyckich i niestety to widać. Kiepska jakość wykonania, marne właściwości jezdne i o dziwo... wysoka cena.

Mitsubishi Space Star - polska premiera

Polska premiera nowego Mitsubishi Space Star (9)

W środę odbyła się polska premiera nowego Mitsubishi Space Star. Kiedyś był minivanem, a teraz zdegradowano go do auta miejskiego. Jaki jest tego efekt?

Nowe Mitsubishi Space Star

Mitsubishi Space Star: Mniejszy kaliber (7)

Mitsubishi z modelem Space Star chce podbić rynek maluchów. Czy Micra i i20 mają się czego bać?

REKLAMA
REKLAMA