[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Mitsubishi Space Star - Wiadomości

Informacje o samochodach Mitsubishi Space Star: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach Mitsubishi Space Star, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów Mitsubishi Space Star. Aktualne ceny oferowanych na rynku wersji. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące modelu Mitsubishi Space Star

Mitsubishi ASX Finanse i prawo 14 czerwca 2019, 13:45

Mitsubishi - taniej niż myślisz 

Kupując auto, nie można kierować się tylko emocjami, trzeba też uwzględnić racjonalne powody, czyli koszty eksploatacji. Pod tym względem godne polecenia są modele Mitsubishi.

Mitsubishi Space Star - Poznań Motor Show 2018 Wydarzenia 7 kwietnia 2018, 20:58

Mitsubishi Space Star - Poznań Motor Show 2018

Podczas targów Poznań Motor Show jesteśmy świadkami powrotu do polskiej oferty miejskiego modelu Mitsubishi Space Star, który przeszedł niedawno face lifting.

Mitsubishi Space Star 2018 Wydarzenia 26 marca 2018, 11:31

Mitsubishi Space Star znów w Polsce

Podczas targów Poznań Motor Show będziemy świadkami powrotu do polskiej oferty modelu Mitsubishi Space Star. Co jeszcze pokaże Mitsubishi?

Mitsubishi Space Star - polska premiera Wydarzenia 5 września 2014, 11:36

Polska premiera nowego Mitsubishi Space Star

W środę odbyła się polska premiera nowego Mitsubishi Space Star. Kiedyś był minivanem, a teraz zdegradowano go do auta miejskiego. Jaki jest tego efekt?

Nowe Mitsubishi Space Star Wydarzenia 3 czerwca 2014, 09:59

Mitsubishi Space Star: Mniejszy kaliber

Mitsubishi z modelem Space Star chce podbić rynek maluchów. Czy Micra i i20 mają się czego bać?

REKLAMA
REKLAMA