REKLAMA

Mitsubishi - Wiadomości

Informacje o samochodach marki Mitsubishi: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach marki Mitsubishi, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów marki Mitsubishi. Aktualne ceny oferowanych na rynku modeli. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące marki Mitsubishi

Mitsubishi Space Star z rekordowym przebiegiem Wydarzenia 17 grudnia 2020, 16:32

Mitsubishi Space Star z przebiegiem 666 tys. km

Internet obiegła informacja o wyczynie niewielkiego, miejskiego Mitsubishi Space Star z Minnesoty. Przejechał on bowiem w ciągu 6 ostatnich lat aż 666 tys. km, i to bez większych awarii.

Mitsubishi Eclipse Cross PHEV Wydarzenia 4 grudnia 2020, 15:55

Mitsubishi Eclipse Cross PHEV zadebiutował. Trafi do Polski

Mitsubishi Eclipse Cross z napędem hybrydowym plug-in zadebiutowało właśnie w Japonii, ale mamy dobrą wiadomość – SUV z wtyczką pojawi się w kwietniu 2021 roku także w Polsce.

Mitsubishi Eclipse Cross facelift 2020 Wydarzenia 15 października 2020, 15:54

Mitsubishi Eclipse Cross z jedną tylną szybą

Mitsubishi Eclipse Cross przeszedł face lifting, który odmienił nieco wygląd zewnętrzny, zwłaszcza z tyłu, ale też dodał napęd hybrydowy typu plug-in.

Mitsubishi Outlander Wydarzenia 4 września 2020, 13:29

Mitsubishi Outlander PHEV w cenie benzynowego

Czyżby przełom w cennikach hybryd plug-in, które do tej pory były znacząco droższe od wersji spalinowych? Póki co raczej pierwsza jaskółka zmian, bo oto Outlander PHEV chwilowo staniał do poziomu modelu benzynowego.

Mitsubishi zamraża premiery nowych modeli w Europie Wydarzenia 27 lipca 2020, 22:55

Mitsubishi zamraża premiery nowych modeli w Europie

Mitsubishi podjęło decyzję o zamrożeniu wprowadzania do Europy nowych generacji aut, a sprzedaż obecnie oferowanych modeli będzie kontynuowana do zakończenia cyklu produkcyjnego.

Mitsubishi ASX Insport Wydarzenia 16 czerwca 2020, 09:19

Mitsubishi ASX Insport – Sportowe tradycje

W polskich salonach Mitsubishi pojawiła się limitowana do 100 egzemplarzy wersja modelu Mitsubishi ASX o nazwie Insport.

Renault Mitsubishi Nissan alians Wydarzenia 27 maja 2020, 11:40

Renault, Nissan i Mitsubishi zacieśniają współpracę

Zmiana założeń współpracy w jednym z największych na świecie aliansów samochodowych ma na celu podniesienie konkurencyjności i rentowności trzech spółek.   

Mitsubishi Outlander PHEV 2020 Wydarzenia 28 kwietnia 2020, 12:07

Mitsubishi Outlander PHEV – polska premiera

Dziś odświeżony Mitsubishi Outlander PHEV z mocniejszym napędem wchodzi do salonów. Polska premiera modelu odbyła się online. Znamy ceny i listę wyposażenia.

Mitsubishi Wydarzenia 20 kwietnia 2020, 14:56

Berge Auto przejmuje import i dystrybucję Mitsubishi Motors w Polsce

Firma MMC Car Poland (MMCP), wcześniej zarządzana przez Mitsubishi Corporation, zmienia właściciela. 1 kwietnia 2020 r. hiszpańska firma Bergé Auto przejęła import i dystrybucję samochodów osobowych Mitsubishi w Polsce. Zmiany właścicielskie nie będą miały wpływu na codzienną działalność firmy.

Mitsubishi Renault Nissan Wydarzenia 14 kwietnia 2020, 11:00

Czy Mitsubishi obejmie udziały w Renault?

Sytuacja finansowa Renault nie jest dobra. Wygląda na to, że Mitsubishi jest zainteresowane przejęciem 10 procent udziałów we francuskiej firmie.

REKLAMA
1 2 3 ... 17
STRONA 1 z 17
REKLAMA