Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Mitsubishi - Wiadomości

Informacje o samochodach marki Mitsubishi: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach marki Mitsubishi, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów marki Mitsubishi. Aktualne ceny oferowanych na rynku modeli. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące marki Mitsubishi

Mitsubishi Eclipse Cross Wydarzenia 8 marca 2017, 15:30

Mitsubishi Eclipse Cross - bardziej SUV, mniej coupe

W blokach startowych Mitsubishi czeka nowy model – Eclipse Cross. Jest większy od ASX-a i mniejszy od Outlandera, a na dzień dobry zaskakuje wyglądem.

Mitsubishi compact SUV Wydarzenia 24 stycznia 2017, 12:12

Mitsubishi - kompaktowy SUV zadebiutuje w Genewie

Japończycy zapowiadają, że kompaktowy SUV, który zadebiutuje w Genewie będzie "najlepszym modelem Mitsubishi w historii". Mamy pierwsze zdjęcia tego modelu!

Mitsubishi ex Concept Wydarzenia 8 stycznia 2017, 23:21

Mitsubishi – nowy CUV w Genewie

Japoński producent przestawia priorytety. Zamiast hatchbacków i sedanów zamierza się skupić na produkcji SUV-ów i crossoverów. Już za dwa miesiące w Genewie zobaczymy nowy model.

Lancer Evolution Wydarzenia 7 stycznia 2017, 23:14

Mitsubishi Lancer kończy karierę

Mamy złą wiadomość dla wszystkich fanów japońskiego sedana. Jeszcze w tym roku z taśm produkcyjnych zjedzie ostatni egzemplarz modelu Lancer, a producent nie przewiduje następcy.

Mitsubishi GT-PHEV - kolejna wizja hybrydy Wydarzenia 14 września 2016, 13:02

Mitsubishi GT-PHEV - kolejna wizja hybrydy

Do Paryża Mitsubishi przywiezie auto o nazwie Ground Tourer PHEV, czyli studyjny pojazd skrywający pod karoserią hybrydowy układ napędowy typu plug-in. Czy to zapowiedź nowego modelu?

Mitsubishi Outlander PHEV Concept-S Wydarzenia 20 kwietnia 2016, 13:11

Mitsubishi podejrzane o fałszowanie emisjami spalin

Jak donosi Reuters, Mitsubishi jest podejrzane o manipulowanie wartościami spalania. Wartość japońskiej marki na światowej giełdzie poleciała ostro w dół.

Mitsubishi L200 Monster Wydarzenia 1 kwietnia 2016, 14:33

Mitsubishi L200 Monster - Poznań Motor Show 2016

Na stoisku Mitsubishi, obok koncepcyjnego eX Concept, mogliśmy podziwiać tego monstrualnego pickupa. L200 Monster to ekstremalna wizja użytkowego samochodu. Jaskrawy lakier w połączeniu z czarnymi akcentami prezentuje się świetnie. Szkoda, że to tylko pokaz możliwości.

Mitsubishi eX Concept Wydarzenia 1 kwietnia 2016, 13:16

Mitsubishi eX Concept - Poznań Motor Show 2016

Mitsubishi eX Concept został zaprezentowany na salonie w Tokio. W Poznaniu mieliśmy okazję zobaczyć to auto na żywo i musimy przyznać, że prezentuje się świetnie. Auto prawdopodobnie w takiej formie nie wejdzie do produkcji, ale część stylistycznych smaczków pozostanie.

Mitsubishi Lancer Evolution Final Edition Wydarzenia 6 października 2015, 08:08

Mitsubishi Lancer Evolution Final Edition: Na pożegnanie

Czy tego chcemy czy nie, jedna z najlepszych drogowych rajdówek odchodzi do historii. Na pożegnanie Mitsubishi Lancera Evolution X przygotowano edycję pożegnalną.

Mitsubishi Pajero Sport oficjalnie Wydarzenia 4 sierpnia 2015, 14:45

Mitsubishi Pajero Sport oficjalnie

Pajero Sport w debiutującej właśnie generacji sprzedawany będzie w 90 krajach. Czy dyskusyjna stylistyka pozwoli Mitsubishi podbić światowe rynki? 

1 2 3 ... 13
STRONA 1 z 13