REKLAMA

Nissan 370Z - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Nissan 370Z: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Nissan 370Z

Nissan Z Proto

Nissan Z Proto – koktajl ze sportowych tradycji (12)

Nissan Z Proto jest następcą 370Z i zarazem nowoczesnym samochodem sportowym, odwołującym się do bogatych tradycji modeli spod znaku Z. Niestety auta nie zobaczymy w Europie.

nissan

Z Archiwum AMiS-U: Nissan 350Z Roadster na szlaku Orlich Gniazd (13)

Nissan 250Z  choć dziś już jest nieco zapomniany to znakomity materiał na youngtimera. Przypominamy test w wersji roadster z 2008 roku. Drapieżny, twardy jak skała roadster Nissana ruszył na trasę Orlich Gniazd – tam gdzie kiedyś panoszyli się brutalni jak on polscy możnowładcy.

Nissan 370Z 50th Anniversary Edition

Nissan 370Z 50th Anniversary Edition (3)

Nissan 370Z 50th Anniversary Edition to model, który powstał jako hołd dla kultowego Datsuna 240Z z 1970 roku.

Nissan 370Z po face liftingu

Nissan 370Z przeszedł face lifting (3)

Nissan postanowił odświeżyć jeden z najstarszych swoich modeli w gamie - sportowego 370Z. Zmian nie ma wiele, ale są zauważalne.

BMW 1M vs BMW M3 E30

Top 10: Stare kontra nowe (10)

Na świecie przez lata pojawiło się wiele kultowych samochodów. Zebraliśmy 10 naszym zdaniem najciekawszych i zestawiliśmy je z ich nowoczesnymi odpowiednikami. Stare kontra nowe.

Nissan modernizuje 370Z Nissmo

Nissan modernizuje 370Z Nismo (7)

Lepiej wyglądający, szybszy i wzbudzający jeszcze więcej emocji - tak Nissan opisuje modernizację modelu 370Z Nismo. Szereg zmian w stylistyce i konstrukcji auta, rodem z GTR Nismo, mają okazać się kluczem do sukcesu.

Porównanie sportowych aut

Porównanie sportowych aut (22)

Mocne i tylnonapędowe. Pod względem cenowym z kompletnie różnych bajek, ale pod względem stężenia frajdy z jazdy już bardziej zbliżone, chociaż każdy ma kompletnie inny smak – Chevrolet Camaro, Hyundai Genesis, Mazda MX-5 i Nissan 370Z Nismo.

Nissan 370 Z, Subaru Impreza WRX STi, Volkswagen Scirocco R

Nissan 370 Z, Subaru Impreza WRX STi, Volkswagen Scirocco R (21)

Przód, tył i cztery na cztery. Trzy różne silniki, trzy różne skrzynie biegów, moc trzy razy w okolicach 300 KM i trzy różne rodzaje napędu. Nissan 370 Z, Subaru Impreza WRX STi i Volkswagen Scirocco R, czyli kolejna wariacja na temat.

REKLAMA
REKLAMA