Nissan - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Nissan: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Nissan

Nissan X-Trail e-Power e-4orce

Nissan X-Trail e-Power e-4orce: napęd, osiągi, spalanie i cennik – test i opinie (29)

Nowy Nissan X-Trail wchodzi do gry, oferując jeden z najciekawszych napędów ostatnich lat. Mowa o hybrydzie e-Power, po raz pierwszy dostępnej w wersji z napędem na cztery koła e-4orce. Sprawdziliśmy, jak jeździ nowy japoński SUV.

Nissan Townstar EV

Elektryczny Nissan Townstar już dostępny. Znamy ceny (9)

Elektryczny Nissan Townstar jest już dostępny w Polsce, w dwóch wersjach rozstawu osi i czterech wariantach wyposażenia. Jego ceny startują od kwoty 139 900 złotych netto.

Nissan Juke

Nissan Juke Hybrid Rally Tribute - Pełnym gazem po pustyni: FASCYNACJE (12)

Ktoś mówił, że Japończycy nie mają poczucia humoru? Prezentując rajdowego Juke’a, Nissan udowadnia coś przeciwnego. Powstał jako wspomnienie zwycięstwa Datsuna 240Z w rajdzie East African 50 lat temu. My wybraliśmy się Juke’em na marokańską pustynię.

Nissan X-Trail

Nissan X-Trail – oficjalna premiera i cennik nowego SUV-a (20)

Czwarta generacja Nissana X-Trail została oficjalnie zaprezentowana w Europie. Nowy SUV będzie dostępny od 181,5 tys. złotych, a do napędu posłuży m.in. napęd hybrydowy e-Power.

Nissan Ariya

Nissan Ariya w oficjalnej sprzedaży. Taniej, niż było (13)

Nissan Ariya był dotychczas dostępny w przedsprzedaży, natomiast teraz rusza już oficjalna sprzedaż i znamy pełny cennik modelu. Co ciekawe, próg wejścia obniżył się o 6 tys. złotych.

Nissan Qashqai e-Power

Nissan Qashqai e-Power od 173 700 zł. Tanio już było (14)

Nissan Qashqai z napędem hybrydowym e-Power wchodzi do sprzedaży, a kwoty mogą przyprawić o zawrót głowy. Cóż, tanio już było, a w dodatku to całkiem zmyślna hybryda. Wiemy, bo już nią jeździliśmy.

Nissan GT-R R35 Prestige T-Spec

Ostatni Nissan GT-R R32 w Polsce. Więcej nie będzie (17)

Nissan GT-R odchodzi do historii, a do Polski trafił właśnie ostatni egzemplarz tego wyjątkowego modelu, w specjalnej wersji Prestige T-Spec. Łza się w oku kręci, dlatego zobaczmy ten model z bliska.

Nissan Qashqai

Nissan Qashqai e-Power: Elektryk na benzynę - TEST (11)

Nissan Qashqai e-Power jest napędzany mocnym silnikiem elektrycznym, ale to tak naprawdę hybryda, która zamiast prądu z gniazdka potrzebuje wyłącznie benzyny.

Nissan Juke Hybrid

Nissan Juke Hybrid: mocny i oszczędny - TEST (21)

Nissan Juke Hybrid to długo wyczekiwana wersja hybrydowa, wreszcie oferująca zapas mocy, przy niskim apetycie na paliwo. Jak jeździ hybrydowy Juke, sprawdzamy podczas europejskiej prezentacji na podkrakowskich trasach.

1 2 3 ... 22
STRONA 1 z 22