Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Nissan - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Nissan: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Nissan

Nissan Vmotion 2.0 Concept

Nissan Vmotion 2.0 Concept - salon na kołach (5)

Nowy prototyp Nissana ma ogromny rozstaw osi i cztery wygodne miejsca. Czy model ten jest kolejną "rzeźbą" stworzoną tylko na potrzeby salonów samochodowych?

Nissan GT-R Nismo - znamy cenę super auta

Nissan GT-R Nismo - znamy cenę super auta (2)

Tego się można było spodziewać, że nie długo po odświeżeniu zwykłego Nissana GT-R do salonów trafi wzmocniona wersja Nismo. Oto jest i znamy jego cenę.

Nissan Pulsar 1.6 DIG-T 190 KM - test długodystansowy na 50 000 km

Nissan Pulsar 1.6 DIG-T 190 KM - test długodystansowy na 50 000 km (31)

Nissan Pulsar ma przestronne wnętrze, niezłe wyposażenie, oszczędne silniki i nie wygląda źle, a mimo to nie potrafi przebić się do grona bestsellerów. Mamy pół roku, by ocenić czy Pulsarowi czegoś brakuje, czy po prostu brak mu tylko rynkowego szczęścia.

Nissan Micra - mieszczuch z Japonii w nowej odsłonie

Nissan Micra - mieszczuch z Japonii w nowej odsłonie (23)

Po kilku dniach niepewności Nissan odsłonił nowa Micrę. Auto wygląda bardzo ładnie i widać, że będzie wyróżniać się w segmencie B. Sprawdź, jakie silnik pojawią się w Micrze.

Nissan Juke-R 2.0 – szczyt abstrakcji

Nissan Juke-R 2.0 – szczyt abstrakcji (20)

Ciężko odnaleźć sens tego samochodu, ale emocji nie wytłumaczymy rozsądkiem. Nissan Juke-R 2.0 ma silnik 3.8 V6, dwie turbosprężarki i 600 KM. Czy są jeszcze jakieś pytania?

Nissan GT-R - z Godzillą w Spa (JAZDA)

Nissan GT-R - z Godzillą w Spa (JAZDA) (6)

Jeszcze nigdy Japończycy nie wprowadzili do tego modelu tylu zmian za jednym zamachem. 3,8-litrowy silnik V6 ma 570 KM – o 20 KM więcej niż poprzednio i imponujące 637 Nm momentu obrotowego. 

Nissan GT-R Nismo 2017 - ekstremalna

Nissan GT-R Nismo 2017 - ekstremalna "godzilla" (11)

Japoński producent zaprezentował na torze Nurburgring najostrzejszą wersję swojego najbardziej zaawansowanego modelu. Oto Nissan GT-R w wersji od Nismo.

Nissan NP300 Navara

Nissan NP300 Navara - Poznań Motor Show 2016 (6)

Nissan NP300 Navara w stosunku do poprzednika odmłodniał i wyładniał. Nabrał teraz krągłych kształtów i jest bardziej user friendly. Pod maską znajdziemy nową jednostkę 2.3 dCi w dwóch wariantach mocy - 160 lub 190 KM.

Nissan GT-R 2017

Nissan GT-R 2017 - delikatna ewolucja (9)

Podczas salonu w Nowym Jorku Nissan rozwiał wszelkie wątpliwości dotyczące modelu GT-R. Po prawie 10 latach samochód otrzymał długo oczekiwane zmiany.

1 2 3 ... 8
STRONA 1 z 8