Nissan Juke

Nissan Juke to mały miejski crossover produkowany od 2010 roku. Auto zostało zaprezentowane jako model koncepcyjny już w 2009 roku na wystawie w Genewie pod nazwą Qazana. Pojazd zbudowany jest na platformie Nissana i Renault. W 2014 roku, również na targach genewskich, Nissan Juke został zaprezentowany w wersji poliftingowej.

Testy samochodów Nissan Juke

Opel Mokka, VW t-Cross, Nissan Juke Testy porównawcze 25 września 2021, 06:00

Opel Mokka vs.Nissan Juke vs. Volkswagen T-Cross: Kwestia smaku - TEST

Opel Mokka nabrał charakteru, nie tylko pod względem wizualnym. Pod nadwoziem nowego modelu nie zostało wiele elementów poprzednika. Sprawdzamy, jak ten niewielki crossover wypada w porównaniu z Nissanem Juke’em i Volkswagenem T-Crossem.

Nissan Juke Pierwsza jazda 5 kwietnia 2021, 14:00

Nissan Juke 1.0 DIG-T 7DCT: Miejska wygoda - TEST

Poprzedni Nissan Juke był nacechowany dość sportowo, model drugiej generacji stawia raczej na komfort. Szczególnie w wersji z przekładnią dwusprzęgłową.

male suv-y Testy porównawcze 19 września 2020, 06:00

Nissan Juke, Kia Stonic, Citroen C3 Aircross, Seat Arona: Crossovery nowej ery - TEST

Dziesięć lat temu Nissan Juke zapoczątkował erę małych, oryginalnych crossoverów. Do pojedynku z następcą pierwszego Juke’a stają Citroën C3 Aircross, Kia Stonic i Seat Arona z trzycylindrowymi silnikami o mocy ok. 115 KM.

REKLAMA

Wiadomości dotyczące modelu Nissan Juke

Nissan - zelektryfikowana gama modeli Wydarzenia 30 marca 2022, 06:00

Nissan przestaje inwestować w silniki spalinowe

Nissan zapowiada historyczne zmiany w swojej europejskiej ofercie, bo do 2030 roku cała gama modelowa marki ma być w pełni elektryczna. Czeka nas wysyp modeli.

Nissan Juke Hybrid Wydarzenia 3 marca 2022, 06:00

Nissan Juke Hybrid - wreszcie hybryda

Nissan Juke doczekał się wersji hybrydowej, która wzbogaci skromną jak dotąd ofertę napędów. Będzie to klasyczna hybryda, z niewielkim silnikiem elektrycznym i małym akumulatorem.

Nissan Juke Kiiro Wydarzenia 25 stycznia 2022, 13:33

Nissan Juke Kiiro – Wersja filmowa

W ramach promocji limitowanej edycji Juke Kiiro, Nissan podjął współpracę z wytwórnią Warner Bros, która wkrótce wprowadzi na ekrany kin kolejny film o Batmanie.