Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Nissan Leaf

Nissan Leaf to auto z napędem w pełni elektrycznym. Został zaprezentowany w wakacje 2009 roku, a produkcję rozpoczęto pod koniec 2010 roku na rynek europejski, amerykański i japoński. Zdobywając wyróżnienie "Car of the Year 2011", Nissan Leaf był pierwszym elektrycznym modelem, który otrzymał ten tytuł. W tym samym roku Leaf zdobył inne, równie ważne wyróżnienie - tytuł World Car of the Year 2011. Rok później elektryczny Nissan przeszedł swoją pierwszą metamorfozę. Dzięki niej stał się lżejszy i jeszcze bardziej oszczędny.

Testy samochodów Nissan Leaf

Nissan, Leaf Pierwsza jazda 27 listopada 2010, 13:45

Nissan Leaf – zero agresji

Auta elektryczne to nie science fiction. Napędzany wyłącznie prądem Nissan Leaf może pokonać bez „tankowania" do 160 km - znacznie więcej niż wynosi dzienny przebieg większości aut na świecie.

Wiadomości dotyczące modelu Nissan Leaf

Nissan Leaf - teaser Wydarzenia 25 maja 2017, 17:52

Nowy Nissan Leaf - premiera w tym roku

Japoński producent zaczyna podgrzewać atmosferę przed najważniejszą premierą. Już za kilka miesięcy poznamy nowego Nissana Leaf, który będzie miał większą baterią baterię i zaoferuje dużo lepszy zasięg.

Świecący Nissan Leaf Wydarzenia 17 lutego 2015, 08:46

Świecący lakier Nissana | FILM

Nissan to pierwszy producent, który w samochodzie zastosował lakier świecący w ciemności. Zobaczcie, jak elektryczny Leaf wygląda, kiedy zajdzie słońce.

Nissan, Leaf Wydarzenia 8 listopada 2013, 08:57

Najpopularniejsze auto w Norwegii: kto by się spodziewał?

Norwegowie kochają samochody elektryczne, ale dzięki temu, że rząd zachęca ich do kupowania takich aut zniżkami i zerowym podatkiem drogowym.