[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Nissan Leaf - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Nissan Leaf: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Nissan Leaf

Nissan Leaf - Poznań Motor Show 2018

Nissan Leaf - Poznań Motor Show 2018 (5)

Na targach motoryzacyjnych Poznań Motor Show Nissan zaprezentował model Leaf nowej generacji. Samochód jest już dostępny w polskiej sieci dilerskiej marki. Jego sprzedaż prowadzi obecnie 16 salonów Nissana w całej Polsce.

Nissan Leaf

Nissan Leaf już w sprzedaży w Polsce (3)

Nissan Leaf nowej generacji jest już dostępny w polskiej sieci dilerskiej marki. Jego sprzedaż prowadzi obecnie 16 salonów Nissana w całej Polsce.

Nissan Leaf

Nissan Leaf tańszy o wartość akcyzy (3)

Nie czekając na zakończenie procesu legislacyjnego Ustawy o elektromobilności i paliwach alternatywnych, Nissan obniżył cenę modelu Leaf o wartość akcyzy.

Nissan Leaf Nismo

Nissan Leaf Nismo - elektryczny hot-hatch (7)

Nissan zapowiada nadejście podrasowanej wersji swojego flagowego samochodu elektrycznego, sygnowanej logo Nismo. A jeśli Nismo, to musi być dobrze!

Nissan Leaf

Nowy Nissan Leaf - zdjęcia i dane techniczne (11)

Nissan zaprezentował dziś nową generację Nissana LEAF. Ten nowoczesny, elektryczny samochód wygląda teraz bardzo atrakcyjnie.

Nissan Leaf

Nowy Nissan Leaf przyłapany bez kamuflażu (2)

Druga generacja Nissana Leaf została przyłapana podczas kręcenia spotu reklamowego. Auto wygląda obiecująco.

Nissan Tama

70 lat elektrycznych Nissanów (9)

Za rogiem czeka nowy Nissan Leaf i z tej okazji Japończycy przypominają swoje początki w napędzanej elektronami motoryzacji.

Nissan Leaf Black Edition

Nissan Leaf Black Edition – czerń i ekologia (4)

Nissan zaprezentował nową wersję modelu Leaf. Wariant Black Edition wygląda groźnie, ale to wciąż ten sam ekologiczny samochód.

Nissan, Leaf

Nissan LEAF wjechał do dwóch polskich salonów: tylko ta cena! (3)

Elektryczny model Nissana, który podczas jazdy nie emituje żadnych szkodliwych substancji, trafił już do oferty polskiego importera.

REKLAMA
1 2 3
STRONA 2 z 3
REKLAMA