Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Nissan Micra

Nissan Micra, którego pierwsza generacja pojawiła się na rynku w 1993 roku, zdobywając przy tym tytuł "Car of the Year", okazał się jednym z najbardziej popularnych miejskich aut w historii motoryzacji. Druga generacja pojawiła się podczas paryskiej wystawy w 2002 roku. W 2007 roku przeszła facelifting, który nieznacznie zmienił jej wygląd. W 2010 roku wprowadzono na rynek kolejna generację Nissana Micry. Obecnie dostępna w sprzedaży jest wersja poliftingowa (z 2013 roku).

Opinia eksperta

Lista zalet jest krótka – wygoda użytkowania w mieście i oszczędny silnik. Konkurencyjna jest cena, a wyposażenie bardzo dobre, ale Micra sprawia wrażenie taniego samochodu, dla niepoznaki napakowanego dodatkami. Nissan sobie chyba w tej klasie Europę odpuszcza.

Roman Popkiewicz
redaktor "auto motor i sport"

Testy samochodów Nissan Micra

Nissan Micra: Elle to ona Pierwsza jazda 6 maja 2013, 15:24

Nissan Micra: Elle to ona

Nowa, topowa odmiana Nissana Micry jest droższa od Acenty o 4500 zł. Co, poza logo, dostaniesz wybierając właśnie Micrę Elle?

Nissan Micra Pierwsza jazda 2 września 2011, 09:38

Nissan Micra – pogromca diesli

Jeździ sprawnie i mało pali - nowa Micra 1.2 DIG-S próbuje połączyć wszystkie zalety silnika benzynowego i wysokoprężnego oraz wymieść konkurencję.

Mazda 2, Nissan, Micra, Suzuki, Swift Testy porównawcze 18 kwietnia 2011, 09:19

Mazda 2, Micra, Swift – mała rzecz a cieszy

Maluchy nigdy nie potrafiły tyle, co dzisiaj, bo nigdy nie wymagało się od nich aż tak dużo. Mazda 2, Nissan Micra i Suzuki Swift pokazują, jak bardzo małe samochody urosły, dojrzały i... zdrożały.

Wiadomości dotyczące modelu Nissan Micra

Nissan Micra - mieszczuch z Japonii w nowej odsłonie Wydarzenia 29 września 2016, 14:10

Nissan Micra - mieszczuch z Japonii w nowej odsłonie

Po kilku dniach niepewności Nissan odsłonił nowa Micrę. Auto wygląda bardzo ładnie i widać, że będzie wyróżniać się w segmencie B. Sprawdź, jakie silnik pojawią się w Micrze.

Odświeżony Nissan Micra: ceny w Polsce Wydarzenia 6 sierpnia 2013, 12:02

Odświeżony Nissan Micra: ceny w Polsce

Micra po faceliftingu jest już dostępna w polskich salonach Nissana - prezentujemy jej ceny i wyposażenie.

Nissan Micra: miejskie auto w nowej szacie Wydarzenia 5 czerwca 2013, 11:41

Nissan Micra: miejskie auto w nowej szacie

Japończycy zaprezentowali właśnie Micrę po faceliftingu, która na rynek trafi we wrześniu. Czy spodoba się bardziej kobietom czy facetom?