Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Nissan Micra - Testy

Testy redakcji auto motor i sport: testy długodystansowe, testy pojedyncze i porównawcze, relacje z pierwszych jazd oraz testy samochodów używanych Nissan Micra. Opinie ekspertów, wady i zalety samochodów Nissan Micra. Testowane samochody podlegają pomiarom spalania, przyspieszenia, mierzona jest także elastyczność silnika oraz długość drogi hamowania. W każdym modelu testowanym przez redakcję oceniane są komfort i bezpieczeństwo jazdy, właściwości jezdne oraz napęd.

Testy samochodów Nissan Micra

Nissan Micra: Elle to ona Pierwsza jazda 6 maja 2013, 15:24

Nissan Micra: Elle to ona

Nowa, topowa odmiana Nissana Micry jest droższa od Acenty o 4500 zł. Co, poza logo, dostaniesz wybierając właśnie Micrę Elle?

Nissan Micra Pierwsza jazda 2 września 2011, 09:38

Nissan Micra – pogromca diesli

Jeździ sprawnie i mało pali - nowa Micra 1.2 DIG-S próbuje połączyć wszystkie zalety silnika benzynowego i wysokoprężnego oraz wymieść konkurencję.

Mazda 2, Nissan, Micra, Suzuki, Swift Testy porównawcze 18 kwietnia 2011, 09:19

Mazda 2, Micra, Swift – mała rzecz a cieszy

Maluchy nigdy nie potrafiły tyle, co dzisiaj, bo nigdy nie wymagało się od nich aż tak dużo. Mazda 2, Nissan Micra i Suzuki Swift pokazują, jak bardzo małe samochody urosły, dojrzały i... zdrożały.

Nissan Micra Test 13 stycznia 2011, 10:07

Nissan Micra – micro-zalety

Produkowany w Indiach, Tajlandii, Chinach i Meksyku. Całkiem, zupełnie i absolutnie nowy. A więc tu i teraz, i tylko u nas - pierwszy test. Ile jest wart nowy Nissan Micra?

Nissan Micra Pierwsza jazda 7 lipca 2010, 09:51

Nissan Micra – bardziej serio

Lżejszy i wyposażony w trzycylindrowe silniki nowy Nissan Micra chce być najoszczędniejszym miejskim samochodem.

Test porównawczy Citroen C3, Nissan Micra, Suzuki Swift,Toyota Yaris, Testy porównawcze 11 lipca 2008, 12:18

Toyota Yaris, Suzuki Swift, Citroën C3 i Nissan Micra - porównanie

Wydać mniej więcej 50 tysięcy złotych na mały samochód? Czy to aby nie lekkomyślność? I czym miałby ów maluch zauroczyć nas na aż taką kwotę? W teście porównawczym Toyota Yaris, Suzuki Swift, Citroën C3 i Nissan Micra.

Nissan Micra Testy samochodów używanych 23 września 2005, 13:13

Używany Nissan Micra

Japońskiego malucha śmiało można zaliczyć do grona weteranów europejskiego rynku. Swoje cztery gumowe „łapy" Micra, po raz pierwszy, postawiła na asfalcie w 1992 roku.