Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Nissan Note - Testy

Testy redakcji auto motor i sport: testy długodystansowe, testy pojedyncze i porównawcze, relacje z pierwszych jazd oraz testy samochodów używanych Nissan Note. Opinie ekspertów, wady i zalety samochodów Nissan Note. Testowane samochody podlegają pomiarom spalania, przyspieszenia, mierzona jest także elastyczność silnika oraz długość drogi hamowania. W każdym modelu testowanym przez redakcję oceniane są komfort i bezpieczeństwo jazdy, właściwości jezdne oraz napęd.

Testy samochodów Nissan Note

Nissan Note: Właśnie taki ma być Test 20 marca 2014, 13:12

Nissan Note: Właśnie taki ma być

W reklamówce Nissana pada stwierdzenie, że nadwozie nowego Note’a ma „sportowy kształt”. Taaak... Na szczęście sam Note koncentruje się na tym, co ma robić w życiu – i wychodzi mu to nieźle. W teście wersja z silnikiem 1.5 dCi.

Nissan Note: jeszcze van czy już kompakt? Pierwsza jazda 3 września 2013, 13:11

Nissan Note: jeszcze van czy już kompakt?

Trzy małe samochody – Juke, Micra i teraz nowy Note – grają dla Nissana w zespole miejskich maluchów.

Nissan Note Pierwsza jazda 26 sierpnia 2009, 10:30

Nissan Note – van, ale sprytniejszy

Praktyczny. Nissan Note nie ma ambicji, by wyglądem wyróżniać się na drodze. Nawet po liftingu. Za to szereg zalet odkryjemy pod karoserią auta.

Test porównawczy Skoday Roomster, Nissana Note, Renault Modus, Ford Fusion Testy porównawcze 15 lipca 2008, 09:27

Ładunek sensu

Klasa „maluch plus jeszcze trochę" jest coraz bardziej liczna i coraz bardziej popularna. Na testowym poligonie Ford Fusion, Nissan Note i Renault Modus spotykają Skodę Roomster.

Test Nissana Note Test 9 lipca 2008, 14:42

Między słowami

Zaczęło się od dużych vanów. Później przyszła moda na minivany i na vany mniejsze niż mini. Czy niedługo będziemy jeździć tylko takimi autami, jak Nissan Note?

Test porównawczy Skody Fabii, Dacii Logan i Nissana Note Testy porównawcze 30 czerwca 2008, 10:04

Skoda Fabia, Dacia Logan i Nissan Note – Ważne co z tyłu

Czy typowe kombi ma szanse z autami z nadczynnością „przysadki mózgowej", czyli o ponadprzeciętnym wzroście? Sprawdziliśmy to w teście porównawczym.