Nissan Pathfinder

Nissan Pathfinder, początkowo był klasyfikowany jako kompaktowy SUV, jednak wraz z kolejnymi generacjami urósł i obecnie to już klasa średnia SUV-ów. Pathfinder produkowany był od 1986 roku. Druga generacja auta pojawiła się dziesięć lat później. Obecne, trzecie już wcielenie Nissana Pathfinder produkowane jest od 2005 roku. Model ten został oparty na płycie podłogowej Nissana F-Platform.

Testy samochodów Nissan Pathfinder

Nissan, Pathfinder Pierwsza jazda 5 lipca 2010, 10:50

Nowy Nissan Pathfinder – uniwersalny

Szybki i komfortowy na trasie. Poza drogami radzi sobie dobrze. Pojemny i dobrze wyposażony, a przy tym, jak na swoje gabaryty, dość oszczędny.

Policyjny Nissan Pathfinder Pierwsza jazda 19 maja 2009, 11:02

Policyjny Nissan Pathfinder

W służbie prawa. Współczesność to dynamiczny rozwój techniki, technologii i... przestępczości. Pomysłowością zaskakują np. występki internetowe. Ale tradycyjna przestępczość nadal się nie poddaje. I wymaga skutecznych metod walki!

Nissan Pathfinder Pierwsza jazda 22 września 2005, 11:12

Nissan Pathfinder - Piąty element

Niepostrzeżenie Nissan wywrócił swoją ofertę do góry nogami. Nigdy nie brakowało w niej aut terenowych, ale teraz jest ich więcej niż osobowych. Utrzymany w stylu sportowo-luksusowym muskularny Pathfinder to już piąty samochód 4x4 w gamie Nissana.

Wiadomości dotyczące modelu Nissan Pathfinder

Nissan Navara Wydarzenia 23 lutego 2010, 09:29

Navara i Pathfinder po zmianach

Oba kończą właśnie 5 lat. Jakby z myślą o ich urodzinach Nissan przyszykował właśnie facelifting swoich dwóch terenowych  modeli - Navary i Pathfindera.

Policyjne Pathfindery Wydarzenia 15 grudnia 2008, 13:51

Pathfindery dla polskiej policji

Nissan dostarczył polskiej policji w listopadzie i grudniu 88 Nissanów Pathfinder.