Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Nissan Pathfinder - Testy

Testy redakcji auto motor i sport: testy długodystansowe, testy pojedyncze i porównawcze, relacje z pierwszych jazd oraz testy samochodów używanych Nissan Pathfinder. Opinie ekspertów, wady i zalety samochodów Nissan Pathfinder. Testowane samochody podlegają pomiarom spalania, przyspieszenia, mierzona jest także elastyczność silnika oraz długość drogi hamowania. W każdym modelu testowanym przez redakcję oceniane są komfort i bezpieczeństwo jazdy, właściwości jezdne oraz napęd.

Testy samochodów Nissan Pathfinder

Nissan, Pathfinder Pierwsza jazda 5 lipca 2010, 10:50

Nowy Nissan Pathfinder – uniwersalny

Szybki i komfortowy na trasie. Poza drogami radzi sobie dobrze. Pojemny i dobrze wyposażony, a przy tym, jak na swoje gabaryty, dość oszczędny.

Policyjny Nissan Pathfinder Pierwsza jazda 19 maja 2009, 11:02

Policyjny Nissan Pathfinder

W służbie prawa. Współczesność to dynamiczny rozwój techniki, technologii i... przestępczości. Pomysłowością zaskakują np. występki internetowe. Ale tradycyjna przestępczość nadal się nie poddaje. I wymaga skutecznych metod walki!

Nissan Pathfinder Pierwsza jazda 22 września 2005, 11:12

Nissan Pathfinder - Piąty element

Niepostrzeżenie Nissan wywrócił swoją ofertę do góry nogami. Nigdy nie brakowało w niej aut terenowych, ale teraz jest ich więcej niż osobowych. Utrzymany w stylu sportowo-luksusowym muskularny Pathfinder to już piąty samochód 4x4 w gamie Nissana.