Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Nissan Pulsar - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Nissan Pulsar: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Nissan Pulsar

Nissan Pulsar 1.6 DIG-T 190 KM - test długodystansowy na 50 000 km

Nissan Pulsar 1.6 DIG-T 190 KM - test długodystansowy na 50 000 km (31)

Nissan Pulsar ma przestronne wnętrze, niezłe wyposażenie, oszczędne silniki i nie wygląda źle, a mimo to nie potrafi przebić się do grona bestsellerów. Mamy pół roku, by ocenić czy Pulsarowi czegoś brakuje, czy po prostu brak mu tylko rynkowego szczęścia.

Test: Nissan Pulsar, Honda Civic, Opel Astra, Peugeot 308

Test: Nissan Pulsar, Honda Civic, Opel Astra, Peugeot 308 (19)

Nissan po kilkuletniej przerwie w segmencie kompaktów zaprezentował swoje najnowsze dziecko, czyli model Pulsar. W naszym teście sprawdzamy czy ma szansę podbić rynek w starciu z konkurencją: Hondą Civic, Oplem Astra i Peugeotem 308. 

Pierwsza jazda Nissan Pulsar

Nissan Pulsar: Głos rozsądku (9)

Nudnego sedana, zastąpił ciekawy stylistycznie kompakt. Następca Nissana Tiidy, Pulsar chce wkurzyć francusko-koreańską konkurencję. Czy mu się to uda?