Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Nissan Qashqai - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Nissan Qashqai: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Nissan Qashqai

Porównanie Hyundai ix35, Nissan Qashqai, Skoda Yeti, Suzuki SX4 S-Cross

Test kompaktów – Hyundaia, Nissana, Skody i Suzuki (5)

Crossovery są tak samo dynamiczne jak kompakty, tyle samo palą, a wyglądają bardziej atrakcyjnie i w efekcie często lepiej się sprzedają. Test popularnych kompaktów – Hyundaia ix35, Nissana Qashqaia, Skody Yeti i Suzuki SX4 S-Crossa.

Nissan Qashqai

Nissan Qashqai: Z listy przebojów (14)

Z natury jest kompaktem, z wyglądu czymś więcej. Nazywa się Qashqai – Nissan Qashqai. Jeden z najbardziej popularnych modeli ostatnich lat właśnie doczekał się następcy.

Nissan Qashqai: tak wygląda nowy popularny crossover

Nissan Qashqai: tak wygląda nowy popularny crossover (34)

Hit na rynku crossoverów powraca w najnowszej odsłonie – nowy Qashqai jest lepiej wykonany, bardziej oszczędny i wygląda dynamiczniej niż poprzednik.

Nissan Qashqai+2

Nissan Qashqai+2 – test długodystansowy (4)

Mieszaniec na ścieżce zdrowia. Nadwozie jak w kombi, siedmiomiejscowa kabina jak w minivanie, a prześwit prawie jak w terenówce. W testowym maratonie sprawdzamy, czy Nissan Qashqai+2 łączy więcej zalet czy wad tych trzech rodzajów pojazdów.

Nissan Qashqai

Używany Nissan Qashqai: Między klasami (41)

Ma trochę z kompaktu, trochę z SUV-a – to tajemnica popularności Qashqaia

Nissan Qashqai 2010

Nissan Qashqai z rabatem 7000 złotych (2)

Polski importer Nissana przygotował specjalną ofertę sprzedaży popularnego modelu.