Nissan - Testy

Testy redakcji auto motor i sport: testy długodystansowe, testy pojedyncze i porównawcze, relacje z pierwszych jazd oraz testy samochodów używanych marki Nissan. Opinie ekspertów, wady i zalety samochodów marki Nissan. Testowane samochody podlegają pomiarom spalania, przyspieszenia, mierzona jest także elastyczność silnika oraz długość drogi hamowania. W każdym modelu testowanym przez redakcję oceniane są komfort i bezpieczeństwo jazdy, właściwości jezdne oraz napęd.

Testy samochodów marki Nissan

Nissan X-Trail e-Power e-4orce Pierwsza jazda 28 października 2022, 14:27

Nissan X-Trail e-Power e-4orce: napęd, osiągi, spalanie i cennik – test i opinie

Nowy Nissan X-Trail wchodzi do gry, oferując jeden z najciekawszych napędów ostatnich lat. Mowa o hybrydzie e-Power, po raz pierwszy dostępnej w wersji z napędem na cztery koła e-4orce. Sprawdziliśmy, jak jeździ nowy japoński SUV.

Nissan Juke Testy samochodów używanych 17 lipca 2022, 15:17

Używany Nissan Juke (2010-2019) - Trzyma wartość

Niezwykły, chociaż kontrowersyjny wygląd zapewnił Juke’owi sukces rynkowy. Auto jest ciasne i ma niewielki bagażnik, ale wyróżnia się niezawodnością.

Nissan Ariya Pierwsza jazda 16 czerwca 2022, 06:00

Nissan Ariya: Elektryczna awangarda - TEST

Nissan Ariya po trzech latach od prezentacji prototypu wchodzi do gry i wciąż wygląda jak model  koncepcyjny. Jako jedni z pierwszych na świecie jeździmy egzemplarzem przedprodukcyjnym – wrażenia prosto z hiszpańskiego toru Jarama.

Nissan Qashqai Pierwsza jazda 14 czerwca 2022, 09:14

Nissan Qashqai e-Power: Elektryk na benzynę - TEST

Nissan Qashqai e-Power jest napędzany mocnym silnikiem elektrycznym, ale to tak naprawdę hybryda, która zamiast prądu z gniazdka potrzebuje wyłącznie benzyny.

Nissan Juke Hybrid Pierwsza jazda 9 czerwca 2022, 16:23

Nissan Juke Hybrid: mocny i oszczędny - TEST

Nissan Juke Hybrid to długo wyczekiwana wersja hybrydowa, wreszcie oferująca zapas mocy, przy niskim apetycie na paliwo. Jak jeździ hybrydowy Juke, sprawdzamy podczas europejskiej prezentacji na podkrakowskich trasach.

Nissan Qashqai Testy samochodów używanych 8 maja 2022, 15:00

Używany Nissan Qashqai (2013-2021): Niemal bezawaryjny

Nissan Qashqai, który zapoczątkował modę na kompaktowe SUV-y, także jako model drugiej generacji należał do najchętniej kupowanych aut w klasie. Jest trwały i praktyczny.

Nissan Qashqai e-Power Pierwsza jazda 19 kwietnia 2022, 18:00

Nissan Qashqai e-Power: elektryczny, ale na benzynę - TEST

Nissan Qashqai e-Power napędzany jest wyłącznie silnikiem elektrycznym, ale nie można go naładować z gniazdka. Funkcję ładowarki pełni silnik benzynowy. Jak to działa, sprawdziliśmy podczas pierwszych jazd.

Nissan Ariya Pierwsza jazda 25 marca 2022, 15:46

Pierwsza jazda Nissanem Ariya: SUV z potencjałem - TEST

Nissan Ariya, po trzech latach od prezentacji prototypu, wchodzi do gry, wciąż wyglądając jak model koncepcyjny. Jako jedni z pierwszych na świecie jeździmy przedprodukcyjnym egzemplarzem. Oto nasze wrażenia.

Nissan Qashqai Pierwsza jazda 22 marca 2022, 10:00

Nissan Qashqai 4WD: Bezstresowy - TEST

Nissan Qashqai w pojedynkę wynalazł klasę kompaktowych crossoverów i od tego czasu nie schodzi z list bestsellerów. Tu w wersji z silnikiem o mocy 158 KM i napędem 4WD.

Qashqai, 3008, Ateca Testy porównawcze 3 stycznia 2022, 06:00

Nissan Qashqai vs. Peugeot 3008 vs. Seat Ateca: Pora na prekursora - TEST

Jako jeden z pierwszych crossoverów Nissan Qashqai zajmuje specjalne miejsce na motoryzacyjnej scenie. Czy model trzeciej generacji potwierdzi przewagę nad konkurentami? Sprawdzamy to, porównując go z Peugeotem 3008 i Seatem Atecą.

1 2 3 ... 11
STRONA 1 z 11