[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Nissan X-Trail

Nissan X-Trail pierwszej generacji został wprowadzony na rynek w 2001 roku. Ten kompaktowy SUV powstał na bazie platformy podłogowej z Almery i Primery. Druga generacja X-Traila, zaprezentowana na wystawie w Genewie w 2007 roku, była wytwarzana w latach 2008-2013. Najnowsze trzecie wcielenie tego popularnego SUV-a po raz pierwszy można było zobaczyć na targach IAA we Frankfurcie w 2013 roku i od tego samego roku ruszyła jego produkcja.

Opinia eksperta

Jeśli ktoś potrzebuje SUV-a z napędem 4x4 o wyglądzie terenówki, dobrze trafił. Tylko ilu jest chętnych, by wydać 150 tys. zł za towar o krótkim terminie przydatności? Dni X-Traila są policzone.

Michał Hutyra
redaktor "auto motor i sport"

Testy samochodów Nissan X-Trail

Jeep Cherokee i Nissan X-Trail Testy porównawcze 26 listopada 2014, 09:34

Jeep Cherokee i Nissan X-Trail: Coraz bliżej ziemi

Jeep i Nissan niemal jednocześnie wzbogacają liczną rodzinę SUV-ów o nowego Cherokee i X-Traila. Jeden i drugi stały się bardziej miejskie i łagodne. Sprawdzamy, na ile przydatne okażą się na co dzień. 

Test Nissan X-Trail Test 15 września 2014, 09:51

Test Nissan X-Trail: Na gładkim szlaku

W nowym Nissanie X-Trail nastąpiły spore zmiany. Auto jest teraz bardziej cywilizowane na drodze, ma mniej toporny design i dynamiczny silnik diesla. W teście wersja Acenta z silnikiem 1.6 dCi 130 KM.

Pierwsza jazda: Nissan X-Trail Pierwsza jazda 22 lipca 2014, 10:59

Pierwsza jazda: Nissan X-Trail

Nowy X-Trail spodoba się tym, dla których Qashqai jest zbyt mały – może mieć nie tylko 7 miejsc, ale i potężny bagażnik. Jest dostępny także z napędem na 4 koła, ale to nie znaczy, że lepiej nadaje się na bezdroża niż na asfalt.

REKLAMA

Wiadomości dotyczące modelu Nissan X-Trail

Nissan X-Trail 2019 Wydarzenia 12 marca 2019, 13:54

Nissan X-Trail z nowymi silnikami

Nissan odświeża ofertę jednostek napędowych dla modelu X-Trail. Do wyboru będą dwa nowe silniki.

Nissan X-Trail (facelift 2017) Wydarzenia 12 lipca 2017, 14:14

Nissan X-Trail po face liftingu już w Polsce

Nissan X-Trail doczekał się face liftingu. Odświeżony SUV ma lekko zmodyfikowany wygląd nadwozia oraz... większy bagażnik.

Nissan X-Trail (facelift 2017) Wydarzenia 5 czerwca 2017, 14:53

Nissan X-Trail przeszedł face lifting

Nissan X-Trail doczekał się face liftingu. Odświeżony SUV ma lekko zmodyfikowany wygląd nadwozia, system półautonomicznej jazdy ProPilot oraz... większy bagażnik.

REKLAMA