REKLAMA

Opel Adam - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Opel Adam: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Opel Adam

Opel Adam S - zadziorny maluch

Opel Adam S - zadziorny maluch (7)

Komu zależy na komforcie i sporym bagażniku, nie powinien kupować Opla Adama S. Ale jeśli ktoś kocha sportową jazdę, powinien wybrać się do dealera.

Nowy Opel Corsa OPC

Opel Corsa OPC i Adam S: Nowe sportowe maluchy (10)

Opel serwuje nam dwa "gorące" maluchy Corsę OPC i Adama S. Większa Corsa dostała silnik 1.6 o mocy 205 KM, Adam mniejszy, 1,4-litrowy silnik o mocy 150 KM.

Test porównawczy Citroen C1, Fiat 500, Opel Adam i Renault Twingo

Citroen C1, Fiat 500, Opel Adam i Renault Twingo: Duże zabaweczki (21)

Czy warto wydać 50 tys. zł na małe, stylowe autka? Szukamy odpowiedzi w teście czterech maluchów: Citroena C1, Fiata 500, Opla Adama i Renault Twingo.

Opel Adam 1.0 ECOTEC

Opel Adam z nowym silnikiem (2)

Opel Adam otrzyma nowe serce - litrowy silniczek z turbodoładowaniem o mocach 90 i 115 KM. Ceny Adama z silnikiem 1.0 ECOTEC zaczynają się od 56 000 zł.

Opel Adam Rocks

Mały Opel w wersji Rocks (8)

Mały miejski Opel zyskał teraz bardziej bojowe szaty, dzięki którym nie straszny ma mu być nawet umiarkowanie trudny teren.

Opel Adam LPG: oszczędne auto do miasta

Opel Adam LPG: oszczędne auto do miasta (6)

Opel do swojej oferty wprowadza Adama napędzanego benzyną i LPG - dzięki butli gazu zasięg auta jest niesamowity!

Audi A1, Mini One, Opel Adam: samochód jak gadżet

Audi A1, Mini One, Opel Adam: samochód jak gadżet (19)

Na imię ma Adam, na nazwisko Opel i bardzo liczy na przychylność singli kochających auta–gadżety. Twierdzi, że można na nim polegać – po zakrętach śmiga jak Mini, zrobiony jest solidnie jak Audi A1, a od obydwu jest dużo tańszy.

Opel Adam

Opel Adam – polskie ceny (9)

Nowy model Opla w klasie mini samochodów wjeżdża na polski rynek – oto ceny Adama.

Opel Adam

Opel Adam - mini od Opla (8)

Prawdopodobieństwo, że na drodze spotkasz identycznego Opla Adama, co Twój, jest zaledwie o połowę większe od tego, że trafisz szóstkę w totka. 

REKLAMA
REKLAMA