REKLAMA

Opel Antara - Testy

Testy redakcji auto motor i sport: testy długodystansowe, testy pojedyncze i porównawcze, relacje z pierwszych jazd oraz testy samochodów używanych Opel Antara. Opinie ekspertów, wady i zalety samochodów Opel Antara. Testowane samochody podlegają pomiarom spalania, przyspieszenia, mierzona jest także elastyczność silnika oraz długość drogi hamowania. W każdym modelu testowanym przez redakcję oceniane są komfort i bezpieczeństwo jazdy, właściwości jezdne oraz napęd.

Testy samochodów Opel Antara

Master-Test: SUV-y Testy porównawcze 18 lipca 2008, 10:00

Master-Test: SUV-y

Mają wysokie, praktyczne nadwozia i napęd na cztery koła. Ale nie stworzono ich do jazdy po bezdrożach, lecz po asfalcie. „auto motor i sport” – z partnerskimi redakcjami z całej Europy – sprawdza w master-teście szczegółowo zalety i wady jedenastu SUV-ów z dieslami pod maską.

Citroen C-Crosser, Land Rover Freelander, Nissan X-Trail i Opel Antara Testy porównawcze 1 lipca 2008, 21:59

Rozpoznawanie terenu

Rodzina kompaktowych SUV-ów stale się powiększa. Teraz dołączył do niej samochód francuski. Czym nuworysz - Citroën C-Crosser - może się wykazać w porównaniu z Land Roverem Freelanderem, Nissanem X-Trailem i Oplem Antarą?

Opel Antara Test 15 października 2007, 15:49

Wartość dodana - Opel Antara

Z wyglądu nie jest typem maczo, któremu niestraszny najcięższy teren. Opel Antara to klasyczny SUV, który woli nawierzchnię asfaltową. W krótkim teście - odmiana 3.2 V6 Cosmo.

REKLAMA
REKLAMA