REKLAMA

Opel Astra - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Opel Astra: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Opel Astra

Opel Astra

Opel Astra: Podróż w czasie - TEST (9)

Face lifting nadwozia Opla Astry był tak nieznaczny, że nie warto poświęcać mu nawet linijki tekstu. Za to pod maską pojawił się nowy silnik – trzycylindrowy diesel 1.5.

Opel Astra

Opel Astra: zwyczajny, czyli nietypowy | TEST (7)

W czasach aut-gadżetów Opel Astra okazuje się wyjątkowo zwyczajny, co dla niektórych może być zaletą. Wrażenia z jazdy wersją z silnikiem benzynowym 1.2 turbo.

Opel Astra 2019

Opel Astra po face liftingu. Znamy ceny (3)

Opel Astra przeszedł niedawno kilka zmian. Poznaliśmy właśnie cennik, który startuje od całkiem niemałej kwoty.

Najlepsze używane kompakty: Ford Focus, Skoda Octavia, VW Golf i reszta

Najlepsze używane kompakty: Ford Focus, Skoda Octavia, VW Golf i reszta (6)

Mając co najmniej 50 tys. zł, można kupić nowe auto, ale małe i ubogo wyposażone. Za taką kwotę na wtórnym rynku da się wybrać kompakt w dobrym stanie. Oto sześć najpopularniejszych w Polsce modeli tej klasy.

Opel Astra

500 tys. zamówień na Opla Astrę (4)

Opel Astra obecnej generacji osiągnął właśnie poziom 500 tys. zamówień w całej Europie.

Opel Astra nr 250000

Ćwierć miliona Opli Astra z polskiej fabryki (3)

Ćwierć miliona egzemplarzy Opli Astra zjechało już z taśm montażowych polskich zakładów w Gliwicach. Jubileuszowy samochód trafi do klienta w Polsce.

Opel Astra IV

Najpopularniejsze auta używane - polecamy najlepsze silniki (5)

Podobno o gustach się nie dyskutuje, ale fakty są takie, że Polacy kochają niemieckie samochody. Poniżej przedstawiamy modele aut najczęściej wyszukiwane na największym portalu ogłoszeniowym – otomoto.pl. Spośród nich wybraliśmy pięć, w wieku do 7 lat.

Test cyklu termicznego Opel Astra kombi

Tak Opel testuje Astrę (5)

Temperatury od -40 do +60 stopni Celsjusza - w takich ekstremalnych warunkach musi przetrwać nowy Opel Astra Tourer. Test cyklu termicznego jest obowiązkową częścią programu prac nad nowym modelem samochodu.

Opel Astra V GSI

Opel Astra V GSI 2016 już na testach (5)

Opel szykuje mocną odmianę Astry piątej generacji. Potwierdzeniem tego są zdjęcia testowego egzemplarza, jeszcze w częściowym maskowaniu. Czego możemy spodziewać się po Astrze GSI?

REKLAMA
1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4
REKLAMA