Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Opel Astra - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Opel Astra: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Opel Astra

Opel Astra IV

Najpopularniejsze auta używane - polecamy najlepsze silniki (5)

Podobno o gustach się nie dyskutuje, ale fakty są takie, że Polacy kochają niemieckie samochody. Poniżej przedstawiamy modele aut najczęściej wyszukiwane na największym portalu ogłoszeniowym – otomoto.pl. Spośród nich wybraliśmy pięć, w wieku do 7 lat.

Test cyklu termicznego Opel Astra kombi

Tak Opel testuje Astrę (5)

Temperatury od -40 do +60 stopni Celsjusza - w takich ekstremalnych warunkach musi przetrwać nowy Opel Astra Tourer. Test cyklu termicznego jest obowiązkową częścią programu prac nad nowym modelem samochodu.

Opel Astra V GSI

Opel Astra V GSI 2016 już na testach (5)

Opel szykuje mocną odmianę Astry piątej generacji. Potwierdzeniem tego są zdjęcia testowego egzemplarza, jeszcze w częściowym maskowaniu. Czego możemy spodziewać się po Astrze GSI?

Pierwsza jazda Opel Astra V

Opel Astra V: Pierwsza taka - Targi Frankfurt 2015 (6)

Nowy Opel Astra jest już praktycznie gotowy na wyjazd na ulice, czekamy jedynie na jego oficjalną premierę. Na kilka miesięcy przed oficjalnym debiutem zasiedliśmy za kierownicę Astry V.

Opel wskrzesza Astrę GSi?

Opel wskrzesza Astrę GSi? (3)

Nowy Opel Astra: Poznaliśmy ceny

Nowy Opel Astra: Poznaliśmy ceny (8)

Jeszcze zanim zobaczymy nowego Opla Astrę na salonie we Frankfurcie poznaliśmy ceny jego podstawowych wersji silnikowych na rynku niemieckim. 

Nowy Opel Astra ujawniony!

Nowy Opel Astra ujawniony! (9)

Opel Astra nowej generacji ujrzał światło dzienne. Niemiecki kompakt już swoim wyglądem może walczyć o podium w swojej klasie!

Astra vs Cruze

Porównanie używanych: Opel Astra vs Chevrolet Cruze (11)

Chevrolet Cruze i Opel Astra IV pochodzą z jednego koncernu. Mimo to, są pomiędzy nimi spore różnice. Zobacz, na co zwrócić uwagę kupując używanego Cruze'a lub Astrę.

Nowy Opel Astra jeszcze w tym roku!

Nowy Opel Astra jeszcze w tym roku! (5)

Po nowej Corsie przychodzi czas na starszą siostrę z koncernu. Już we wrześniu we Frankfurcie zaprezentowany zostanie Opel Astra najnowszej generacji. 

1 2 3
STRONA 1 z 3