Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Opel Astra - Wiadomości

Informacje o samochodach Opel Astra: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach Opel Astra, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów Opel Astra. Aktualne ceny oferowanych na rynku wersji. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące modelu Opel Astra

Brexit: GM wycofuje się w Wysp? Wydarzenia 19 lipca 2016, 20:20

Brexit: GM wycofuje się w Wysp?

Wszystko wskazuje na to, że General Motors będzie pierwszym producentem samochodów, który wycofa się z działalności na terenie Wysp Brytyjskich ze względu na wyjście tego kraju z Unii Europejskiej. 

Test cyklu termicznego Opel Astra kombi Wydarzenia 21 stycznia 2016, 06:00

Tak Opel testuje Astrę

Temperatury od -40 do +60 stopni Celsjusza - w takich ekstremalnych warunkach musi przetrwać nowy Opel Astra Tourer. Test cyklu termicznego jest obowiązkową częścią programu prac nad nowym modelem samochodu.

Opel Astra V GSI Wydarzenia 16 grudnia 2015, 06:00

Opel Astra V GSI 2016 już na testach

Opel szykuje mocną odmianę Astry piątej generacji. Potwierdzeniem tego są zdjęcia testowego egzemplarza, jeszcze w częściowym maskowaniu. Czego możemy spodziewać się po Astrze GSI?

Opel Astra K Irmscher Wydarzenia 5 listopada 2015, 05:00

Nowy Opel Astra K od Irmschera

Firma Irmscher zajmuje się ulepszaniem seryjnych samochodów już prawie 50 lat. Ich ulubioną marką jest Opel, a ich najnowszym dziełem Astra piątej generacji. Zobacz, co przygotował tuner dla niemieckiego kompaktu.

IAA samochody Wydarzenia 17 września 2015, 10:51

Opel Astra V - Targi Frankfurt 2015 Wideo

Astra debiutuje oficjalnie na tragach we Frankfurcie od razu w wersji hatchback i kombi (Sports Tourer). 

Opel wskrzesza Astrę GSi? Wydarzenia 20 lipca 2015, 08:28

Opel wskrzesza Astrę GSi?

Emblemat "GSi" od lat nie gości już na karoserii żadnego Opla. Po latach nieobecności ma jednak szansę na powrót w dobrym stylu. 

Nowy Opel Astra: Poznaliśmy ceny Wydarzenia 16 czerwca 2015, 09:39

Nowy Opel Astra: Poznaliśmy ceny

Jeszcze zanim zobaczymy nowego Opla Astrę na salonie we Frankfurcie poznaliśmy ceny jego podstawowych wersji silnikowych na rynku niemieckim. 

Nowy Opel Astra ujawniony! Wydarzenia 1 czerwca 2015, 14:54

Nowy Opel Astra ujawniony!

Opel Astra nowej generacji ujrzał światło dzienne. Niemiecki kompakt już swoim wyglądem może walczyć o podium w swojej klasie!

Nowy Opel Astra jeszcze w tym roku! Wydarzenia 3 kwietnia 2015, 11:32

Nowy Opel Astra jeszcze w tym roku!

Po nowej Corsie przychodzi czas na starszą siostrę z koncernu. Już we wrześniu we Frankfurcie zaprezentowany zostanie Opel Astra najnowszej generacji. 

A4 Cabriolet 2.0 Samochody używane 15 grudnia 2014, 09:12

Używane cabrio do 50 tys. zł.

Coupe-cabrio czy klasyczny roadster? Zima to wbrew pozorom dobry czas na zakup kabrioletów, bo to właśnie wtedy ich ceny spadają. Podpowiadamy kilka modeli do 50 tys. zł, za którymi warto się rozejrzeć.

1 2 3 ... 6
STRONA 1 z 6