Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Opel Corsa - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Opel Corsa: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Opel Corsa

Opel Corsa - koniec testu na 50 000 km

Opel Corsa - koniec testu na 50 000 km (8)

Jeden przegląd, żadnej usterki i sporo miłych wspomnień – tak w skrócie można podsumować półroczny test Opla Corsy na dystansie 50 tys. km.

Opel Corsa OPC pierwsza jazda

Opel Corsa OPC: Na ostro (5)

Ostry, narwany, głośny i w końcu szybki - taki powinien być hothatch z krwi i kości. Sprawdzamy, czy Opel Corsa OPC ma którąś z tych cech.

Ford Fiesta, Hyundai i20, Kia Rio, Mazda 2, Opel Corsa, Skoda Fabia

Fiesta, i20, Rio, Mazda 2, Corsa i Fabia w teście (19)

Test porównawczy sześciu maluchów sprawdza, czy bazowe wersje z małymi silnikami mogą być praktyczne, wygodne, a nawet dawać frajdę z jazdy. Niemożliwe? Sprawdź to w naszym teście.

Test długodystansowy: Opel Corsa

Opel Corsa: Pierwszy wybór - początek testu (12)

Przyjmujemy kolejnego "kolegę" na test długodystansowy. Silnik 1.4 turbo i czerwony kolor – nasza Corsa jest prawdopodobnie najszybsza w Polsce. Sprawdzamy, jak sprawdza się na początku 50-tysięcznego maratonu.

Opel Corsa 1.4 LPG

Nowy wariant Opla Corsy 1.4 LPG (4)

Opel ujawnił nową Corsę zasilaną gazem LPG. Według producenta, auto ma być nawet o połowę tańsze w eksploatacji niż benzynowy odpowiednik.

Opel Corsa

Opel Corsa E: Nowa, ale jakby stara (14)

Nowy Opel Corsa z zewnątrz wygląda tak, jakby stary model przeszedł ponowny facelifting. Całe szczęście, reszcie pojazdu konstruktorzy poświęcili więcej uwagi. 

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: Opel Corsa OPC | galeria

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: Opel Corsa OPC | galeria (9)

6,8 s - takie przyspieszenie do setki osiąga nowy Opel Corsa OPC. Na rynek wjeżdża nowy "gorący" hatchabck z Rüsselsheim.

Nowy Opel Corsa OPC

Opel Corsa OPC i Adam S: Nowe sportowe maluchy (10)

Opel serwuje nam dwa "gorące" maluchy Corsę OPC i Adama S. Większa Corsa dostała silnik 1.6 o mocy 205 KM, Adam mniejszy, 1,4-litrowy silnik o mocy 150 KM.

Używany Opel Corsa C

Używany Opel Corsa C: Prawie bez wad (6)

Używana Opel Corsa C cieszy się dobrymi opiniami. Corsa C jest trwała, niezawodna, ma przestronne wnętrze i wiele wersji wyposażeniowych.

STRONA 1 z 2