[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Opel Corsa - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Opel Corsa: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Opel Corsa

Opel Corsa (Frankfurt 2019)

TOP 3: najbardziej rozsądne auta Frankfurtu 2019 (4)

Salon samochodowy we Frankfurcie obfituje w głośne premiery drogich, sportowych i luksusowych aut. My przyjrzyjmy się debiutom tych bardziej przyziemnych modeli.

Opel Corsa (Frankfurt 2019)

Opel Corsa (Frankfurt 2019) (4)

Nowa generacja Opla Corsy została pokazana nieco wcześniej, ale na salonie samochodowym we Frankfurcie jest dostępna dla szerokiej publiczności.

Opel Corsa 2019

Nowy Opel Corsa. Znamy ceny (3)

Nowa generacja Opla Corsy powstaje na wspólnej platformie Grupy PSA. Poznaliśmy właśnie ceny nowej Corsy oraz elektrycznej Corsy-e.

Opel Corsa 2019

Nowy Opel Corsa z napędem elektrycznym (4)

Po wcześniejszym wycieku zdjęć nowego Opla Corsy producent przyspieszył debiut modelu o ponad tydzień. Oto Corsa w pełnej krasie.

Opel Corsa 2019

Nowy Opel Corsa. Pierwsze zdjęcia (3)

Oficjalna odsłona nowego Opla Corsy zaplanowana jest na 4 czerwca. Już dziś jednak do sieci wyciekły oficjalne zdjęcia auta.

Opel Corsa GSi

Opel Corsa GSi (3)

Do zaprezentowanej niedawno Insignii GSi dołącza właśnie mniejsza siostra - Corsa GSi. Rasowy maluch ma 150 KM mocy i drapieżny wygląd.

Opel Corsa GSi

Opel Corsa GSi - 150 KM frajdy (4)

Opel wprowadza do oferty rasową Corsę GSi. Dla fanów marki te trzy litery oznaczają dobrą zabawę za kółkiem. Co kryje w sobie to nieduże, ale rasowe auto?

Opel Corsa S

Opel Corsa S - prawie jak OPC (5)

Opel zaprezentował Corsę S. Model, który w ofercie znajduje się pomiędzy zwykłą Corsą, a topową Corsą OPC.

Opel Corsa - koniec testu na 50 000 km

Opel Corsa - koniec testu na 50 000 km (8)

Jeden przegląd, żadnej usterki i sporo miłych wspomnień – tak w skrócie można podsumować półroczny test Opla Corsy na dystansie 50 tys. km.

REKLAMA
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA