[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Opel Corsa - Testy

Testy redakcji auto motor i sport: testy długodystansowe, testy pojedyncze i porównawcze, relacje z pierwszych jazd oraz testy samochodów używanych Opel Corsa. Opinie ekspertów, wady i zalety samochodów Opel Corsa. Testowane samochody podlegają pomiarom spalania, przyspieszenia, mierzona jest także elastyczność silnika oraz długość drogi hamowania. W każdym modelu testowanym przez redakcję oceniane są komfort i bezpieczeństwo jazdy, właściwości jezdne oraz napęd.

Testy samochodów Opel Corsa

Opel Corsa Pierwsza jazda 16 maja 2011, 10:20

Opel Corsa – z nowym dieslem

Lifting Corsy to więcej niż zmiana zderzaka. Najważniejszą nowością jest diesel 1.3, który teraz zużywa tylko 3,5 l/100 km.

Master-test: Małe auta Testy porównawcze 6 października 2010, 13:15

Master-test: Auta miejskie

Ile palą naprawdę, co potrafią w slalomie, na ile są wygodne i bezpieczne oraz czy warte są swojej ceny – wszechstronny test najpopularniejszych maluchów wskaże, które są najlepsze.

Opel, Corsa Pierwsza jazda 2 kwietnia 2010, 08:41

Opel Corsa – piąta młodość

Opel Corsa, niewielki, ale flagowy model koncernu GM, ma fanów już od... 28 lat! Właśnie burzliwie przeżywa piątą młodość.

VW Polo Testy porównawcze 15 października 2009, 10:49

Ford Fiesta, Opel Corsa, Renault Clio, Skoda Fabia, VW Polo – coraz bliżej ideału

Małe auta, duże możliwości. Małe samochody nie muszą już udowadniać, że niczego im nie brak. Teraz pokazują, że mogą z powodzeniem zastąpić auta o numer większe. Którym maluchom udaje się to najlepiej? W szranki stają nowe Polo oraz Fiesta, Fabia, Corsa i Clio.

Master-test: Małe auta Testy porównawcze 9 lutego 2009, 09:46

Master-Test: Małe auta miejskie

To największy taki test w Europie. 10 dziennikarzy motoryzacyjnych z kilku krajów europejskich przyznawało punkty w 44 testowych dyscyplinach, podzielonych na 6 kategorii. Do tej niełatwej bitwy stanęło 11 aut.

Używany Opel Corsa C Testy samochodów używanych 21 lipca 2008, 14:25

Używany Opel Corsa C: Prawie bez wad

Używana Opel Corsa C cieszy się dobrymi opiniami. Corsa C jest trwała, niezawodna, ma przestronne wnętrze i wiele wersji wyposażeniowych.

Opel Corsa Sport Test 17 lipca 2008, 09:51

City Sport

Agresywny wygląd oraz szybkie zawieszenie i układ kierowniczy wiele obiecują. Najmocniejsza, jak na razie, tylko 90-konna Corsa w wersji Sport to jednak sportowiec przede wszystkim miejski.

Opel Corsa i Chevrolet Aveo Testy porównawcze 11 lipca 2008, 10:04

Opel Corsa i Chevrolet Aveo - Kuzyni Corvetty

Chevrolet Corvette to legenda amerykańskiej motoryzacji. Opel Corsa, jego - jak by nie było - powinowaty, to auto solidne, ale bez charakteru. Chevrolet Aveo, nowicjusz w tej rodzinie, chciałby mieć cokolwiek z jednego lub drugiego kuzyna.

Fiat Panda i Opel Corsa Testy porównawcze 20 kwietnia 2008, 20:39

Fiat Panda i Opel Corsa – Nierozłączki

GM i Fiat - to miał być związek stulecia, z którego począł się 1,3-litrowy diesel. Koncerny już się rozstały, ale silnik w Fiacie Panda oraz Oplu Corsie jest pamiątką po tamtym mariażu.

Fiat Grande Punto Testy porównawcze 18 października 2007, 10:57

Małe cieszy

Tak się porobiło, że wśród maluchów same modele nowe albo prawie nowe. W teście - Fiat Grande Punto, Opel Corsa, Peugeot 207, Renault Clio i Skoda Fabia. Silniki jedynie słuszne. Te, od których zaczynają się cenniki.

REKLAMA
STRONA 2 z 2
REKLAMA