REKLAMA

Opel Corsa - Testy

Testy redakcji auto motor i sport: testy długodystansowe, testy pojedyncze i porównawcze, relacje z pierwszych jazd oraz testy samochodów używanych Opel Corsa. Opinie ekspertów, wady i zalety samochodów Opel Corsa. Testowane samochody podlegają pomiarom spalania, przyspieszenia, mierzona jest także elastyczność silnika oraz długość drogi hamowania. W każdym modelu testowanym przez redakcję oceniane są komfort i bezpieczeństwo jazdy, właściwości jezdne oraz napęd.

Testy samochodów Opel Corsa

VW Polo tył Testy samochodów używanych 29 maja 2014, 13:43

Używane: Opel Corsa czy VW Polo?

Chcesz kupić niemieckiego malucha i nie wiesz, na którego się zdecydować? Podpowiadamy w wyborze pomiędzy Oplem Corsą a VW Polo.

Best Cars 2008 Testy samochodów używanych 14 października 2013, 14:54

Używany Opel Corsa D: Najczęstsze usterki

Corsa obecnej generacji to samochód niepozorny, ale przekonujący stosunkowo niewielką awaryjnością. Chociaż ma dobre, żwawe silniki, bywa, że wycieka z nich olej.

Ford Fiesta, Kia Rio, Opel Corsa, Peugeot 208, Seat Ibiza Testy porównawcze 20 czerwca 2013, 13:48

Ford Fiesta, Kia Rio, Opel Corsa, Peugeot 208, Seat Ibiza

W klasie samochodów miejskich tłok jak w, nie przymierzając, większych polskich miastach. Ford Fiesta, Kia Rio, Opel Corsa, Peugeot 208 i Seat Ibiza wyposażone w silniki doładowane lub wolnossące walczą w teście porównawczym aut klasy B.

Opel Corsa OPC Pierwsza jazda 13 lipca 2011, 09:31

Opel Corsa OPC – z toru na drogę

Corsa to popularny miejski samochód. Wersja OPC to już poważne auto, natomiast wersja specjalna - Nürburgring Edition - to pojazd niemal wyczynowy.

Opel Corsa Pierwsza jazda 16 maja 2011, 10:20

Opel Corsa – z nowym dieslem

Lifting Corsy to więcej niż zmiana zderzaka. Najważniejszą nowością jest diesel 1.3, który teraz zużywa tylko 3,5 l/100 km.

Master-test: Małe auta Testy porównawcze 6 października 2010, 13:15

Master-test: Auta miejskie

Ile palą naprawdę, co potrafią w slalomie, na ile są wygodne i bezpieczne oraz czy warte są swojej ceny – wszechstronny test najpopularniejszych maluchów wskaże, które są najlepsze.

Opel, Corsa Pierwsza jazda 2 kwietnia 2010, 08:41

Opel Corsa – piąta młodość

Opel Corsa, niewielki, ale flagowy model koncernu GM, ma fanów już od... 28 lat! Właśnie burzliwie przeżywa piątą młodość.

VW Polo Testy porównawcze 15 października 2009, 10:49

Ford Fiesta, Opel Corsa, Renault Clio, Skoda Fabia, VW Polo – coraz bliżej ideału

Małe auta, duże możliwości. Małe samochody nie muszą już udowadniać, że niczego im nie brak. Teraz pokazują, że mogą z powodzeniem zastąpić auta o numer większe. Którym maluchom udaje się to najlepiej? W szranki stają nowe Polo oraz Fiesta, Fabia, Corsa i Clio.

Master-test: Małe auta Testy porównawcze 9 lutego 2009, 09:46

Master-Test: Małe auta miejskie

To największy taki test w Europie. 10 dziennikarzy motoryzacyjnych z kilku krajów europejskich przyznawało punkty w 44 testowych dyscyplinach, podzielonych na 6 kategorii. Do tej niełatwej bitwy stanęło 11 aut.

Używany Opel Corsa C Testy samochodów używanych 21 lipca 2008, 14:25

Używany Opel Corsa C: Prawie bez wad

Używana Opel Corsa C cieszy się dobrymi opiniami. Corsa C jest trwała, niezawodna, ma przestronne wnętrze i wiele wersji wyposażeniowych.

REKLAMA
1 2 3
STRONA 2 z 3
REKLAMA