REKLAMA

Opel Corsa - Testy

Testy redakcji auto motor i sport: testy długodystansowe, testy pojedyncze i porównawcze, relacje z pierwszych jazd oraz testy samochodów używanych Opel Corsa. Opinie ekspertów, wady i zalety samochodów Opel Corsa. Testowane samochody podlegają pomiarom spalania, przyspieszenia, mierzona jest także elastyczność silnika oraz długość drogi hamowania. W każdym modelu testowanym przez redakcję oceniane są komfort i bezpieczeństwo jazdy, właściwości jezdne oraz napęd.

Testy samochodów Opel Corsa

Opel Corsa Sport Test 17 lipca 2008, 09:51

City Sport

Agresywny wygląd oraz szybkie zawieszenie i układ kierowniczy wiele obiecują. Najmocniejsza, jak na razie, tylko 90-konna Corsa w wersji Sport to jednak sportowiec przede wszystkim miejski.

Opel Corsa i Chevrolet Aveo Testy porównawcze 11 lipca 2008, 10:04

Opel Corsa i Chevrolet Aveo - Kuzyni Corvetty

Chevrolet Corvette to legenda amerykańskiej motoryzacji. Opel Corsa, jego - jak by nie było - powinowaty, to auto solidne, ale bez charakteru. Chevrolet Aveo, nowicjusz w tej rodzinie, chciałby mieć cokolwiek z jednego lub drugiego kuzyna.

Fiat Panda i Opel Corsa Testy porównawcze 20 kwietnia 2008, 20:39

Fiat Panda i Opel Corsa – Nierozłączki

GM i Fiat - to miał być związek stulecia, z którego począł się 1,3-litrowy diesel. Koncerny już się rozstały, ale silnik w Fiacie Panda oraz Oplu Corsie jest pamiątką po tamtym mariażu.

Fiat Grande Punto Testy porównawcze 18 października 2007, 10:57

Małe cieszy

Tak się porobiło, że wśród maluchów same modele nowe albo prawie nowe. W teście - Fiat Grande Punto, Opel Corsa, Peugeot 207, Renault Clio i Skoda Fabia. Silniki jedynie słuszne. Te, od których zaczynają się cenniki.

REKLAMA
1 2 3
STRONA 3 z 3
REKLAMA