[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Opel - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Opel: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Opel

Mazda CX-30 w teście Euro NCAP

Testy zderzeniowe Euro NCAP. Rekordowy wynik Mazdy CX-30 (4)

Organizacja Euro NCAP opublikowała wyniki najnowszych testów zderzeniowych czterech modeli. Jeden z nich błysnął świetnym wynikiem.

Opel Corsa (Frankfurt 2019)

TOP 3: najbardziej rozsądne auta Frankfurtu 2019 (4)

Salon samochodowy we Frankfurcie obfituje w głośne premiery drogich, sportowych i luksusowych aut. My przyjrzyjmy się debiutom tych bardziej przyziemnych modeli.

Opel Corsa (Frankfurt 2019)

Opel Corsa (Frankfurt 2019) (4)

Nowa generacja Opla Corsy została pokazana nieco wcześniej, ale na salonie samochodowym we Frankfurcie jest dostępna dla szerokiej publiczności.

Opel Astra 2019

Opel Astra po face liftingu. Znamy ceny (3)

Opel Astra przeszedł niedawno kilka zmian. Poznaliśmy właśnie cennik, który startuje od całkiem niemałej kwoty.

Opel Corsa 2019

Nowy Opel Corsa. Znamy ceny (3)

Nowa generacja Opla Corsy powstaje na wspólnej platformie Grupy PSA. Poznaliśmy właśnie ceny nowej Corsy oraz elektrycznej Corsy-e.

Opel Zafira Life

Opel Zafira Life. Znamy cenę (3)

Nowa generacja Opla Zafiry z minivana stała się minibusem, a do tego nazywa się Zafira Life. Poznaliśmy już jej bazową cenę.

Opel Grandland X Hybrid4

Opel Grandland X Hybrid4. Znamy cenę (3)

Opel Grandland X Hybrid4 jest już dostępny w polskiej sieci sprzedaży. Poznaliśmy cenę hybrydowego SUV-a z napędem na cztery koła.

Opel Zafira Life

Opel Zafira O-Team. Rasowy minivan (3)

Podczas święta fanów Opla w niemieckim Oschersleben światło dzienne ujrzy specjalna wersja Opla Zafiry Life, nazwana Zafira O-Team.

Opel Corsa 2019

Nowy Opel Corsa z napędem elektrycznym (4)

Po wcześniejszym wycieku zdjęć nowego Opla Corsy producent przyspieszył debiut modelu o ponad tydzień. Oto Corsa w pełnej krasie.

REKLAMA
1 2 3 ... 15
STRONA 1 z 15
REKLAMA