[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Opel Insignia - Testy

Testy redakcji auto motor i sport: testy długodystansowe, testy pojedyncze i porównawcze, relacje z pierwszych jazd oraz testy samochodów używanych Opel Insignia. Opinie ekspertów, wady i zalety samochodów Opel Insignia. Testowane samochody podlegają pomiarom spalania, przyspieszenia, mierzona jest także elastyczność silnika oraz długość drogi hamowania. W każdym modelu testowanym przez redakcję oceniane są komfort i bezpieczeństwo jazdy, właściwości jezdne oraz napęd.

Testy samochodów Opel Insignia

Opel Insignia Sports Tourer Pierwsza jazda 21 czerwca 2017, 15:28

Opel Insignia Tourer – pierwsza jazda nowym kombi

Insignia Sports Tourer ze 136-konnym dieslem to dobre auto na dalekie trasy. Jego zalety i wady poznajemy podczas pierwszej jazdy.

Opel Insignia Sports Tourer: Z odświeżonym dieslem Pierwsza jazda 21 czerwca 2015, 10:00

Opel Insignia Sports Tourer: Z odświeżonym dieslem

Inżynierowie Opla pochylili się na nowo nad 2-litrowym dieslem. Teraz jest cichszy, mocniejszy i ekonomiczniejszy. Sprawdzamy jak z odmłodzonym silnikiem jeździ Opel Insignia Sports Tourer. 

Opel Insignia Testy samochodów używanych 1 maja 2014, 10:10

Używany Opel Insignia: Nowa, lepsza jakość?

Opel Insignia miał zmienić wizerunek marki. Opel miał się kojarzyć z niemiecką niezawodnością i solidnością. Nie do końca się udało, ale Insignia z drugiej ręki to i tak ciekawe auto. Sprawdźcie na co zwracać uwagę przy zakupie.

Porównanie Mazda 6 Kombi Opel Insignia Sports Tourer Testy porównawcze 7 kwietnia 2014, 12:29

Mazda 6 Kombi, Opel Insignia Tourer: Gdy lepszy przegrywa

Opel Insignia, jedno z popularniejszych w Polsce aut średniej klasy, po face liftingu stał się oszczędniejszy, a jego zawieszenie bardziej dopracowane.

Opel Insignia Country Tourer: Auto przełajowe Pierwsza jazda 29 grudnia 2013, 23:07

Opel Insignia Country Tourer: Auto przełajowe

Świeższy wygląd, bardziej intuicyjna obsługa, a w nowej wersji – Country Tourer - jeszcze większa uniwersalność. Nadjeżdża odmłodzona Insignia.

Ford Mondeo, Opel Insignia, Peugeot 508, VW Passat: duże auta teraz taniej! Testy porównawcze 16 września 2013, 11:41

Ford Mondeo, Opel Insignia, Peugeot 508, VW Passat: duże auta teraz taniej!

Duże, przestronne, reprezentacyjne auta wcale nie muszą kosztować majątku i mieć diesla pod maską. Właśnie teraz warto kupić atrakcyjnie wycenione limuzyny napędzane benzyną.

Ford Mondeo, Honda Accord, Mazda 6, Opel Insignia, Volkswagen Passat: mocni zawodnicy kombi Testy porównawcze 29 marca 2013, 13:38

Ford Mondeo, Honda Accord, Mazda 6, Opel Insignia, Volkswagen Passat: mocni zawodnicy kombi

Nowa Mazda 6 chce zakasować skostniałe towarzystwo, i to nie tylko udaną stylistyką. Ale rywale stają do meczu w dobrej formie, zwłaszcza ci w wersjach z mocnymi dieslami.

Opel, Insignia, Skoda, Superb, VW, Volkswagen, Passat Testy porównawcze 23 sierpnia 2011, 10:02

Insignia, Superb, Passat – sedany z dieslem

Wnętrze muszą mieć przestronne; wyposażenie - bogate; silnik i właściwości jezdne - dynamiczne. Opel Insignia, Skoda Superb i Volkswagen Passat zdają egzamin z wiedzy ogólnej.

Opel, Astra, Insignia Testy porównawcze 7 marca 2011, 08:11

Mniejsze dobro cz. 2 - Ople Astra i Insignia

Czas na drugą parę w naszym sprawdzianie najnowszych trendów. Sprawdzamy jak bardzo i czy w ogóle bolesna jest przesiadka z Opla Insigni do Astry.

Mazda 6, Kombi, Opel, Insignia, Sports, Tourer, Renault, Laguna, Grandtour, Skoda, Superb, Combi Testy porównawcze 27 października 2010, 10:10

6 Kombi, Insignia Sports Tourer, Laguna Grandtour, Superb Combi – wygodnie i szybko

Takie kombi to wymarzone limuzyny podróżne na dalekie dystanse, ze 180-konnymi dieslami i bogatym wyposażeniem.

REKLAMA
STRONA 1 z 2
REKLAMA